وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۷

فهرست کاربری

کد خبر : 252
تاریخ انتشار : 15 مهر 1393 - 19:09

رونمایی از پرداخت اینترنتی کیف پول

 

علیرضا طلوع

به گزارش سایت بانک تو ، علیرضا طلوع در مراسم رونمایی از درگاه پرداخت اینترنتی کیف پول همراه با بیان اینکه در حال حاضر 60 تا 70 درصد از تراکنش‌های تلفن همراه شبکه شاپرک از طریق زیرساخت همراه اول انجام می‌شود،افزود: عمده‌ترین خریدهای مشترکان از طریق این شبکه مربوط به خرید شارژ و پرداخت قبوض است.
وی اظهارداشت: رقم تراکنش های بانکی در شبکه شاپرک که از طریق زیرساخت فنی جیرینگ انجام می شود نشان می دهد که مردم به این شبکه اعتماد دارند و عملا زیرساخت آماده شده توسط جیرینگ از ثبات ارایه سرویس و امنیت لازم برخوردار است.


مدیرعامل شرکت جیرینگ افزود: در موضوع همکاری با هایپر مارکت فینال نیز تست های فنی انجام شده و مشکلی در زمینه ارایه سرویس وجود ندارد و امروز تمامی ایرانیان می توانند از هر نقطه از کشور کالای خود را از طریق سایت فینال سفارش دهند و در مرحله نهایی، پرداخت خود را از طریق کیف پول همراه انجام دهند.


طلوع با بیان اینکه در حال حاضر این امکان ارایه این سرویس به تمامی فروشگاه های اینترنتی وجود دارد گفت: هیچ مشکلی در زمینه همکاری با شرکت های قانونی و دارای مجوز نداریم و متقاضیان می توانند در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه به غرفه های جیرینگ در نمایشگاه تلکام مراجعه یا از طریق سایت اینترنتی ما اقدام به مکاتبه کنند.


وی افزود: با توجه به افزایش ضریب نفود اینترنت در کشور و ارایه سرویس نسل سوم و چهارم موبایل توسط همراه اول، شرکت پرداخت اول کیش به منظور تکمیل سبد خدماتی خود امکان خرید جیرینگی از طریق فروشگاه‌های اینترنتی را در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی رونمایی کرد.
 طلوع گفت: جیرینگ برای توسعه فرهنگ استفاده از فناوری های نوین در زمینه بانکداری همراه با همکاری فروشگاه اینترنتی فینال اولین تجربه خرید اینترنتی از طریق کیف پول همراه را در اختیار بازدیدکنندگان نمایشگاه ایران تلکام با ارایه یک هدیه ویژه قرار داد.


وی افزود: بازدیدکنندگان نمایشگاه تلکام در صورت خرید 100 هزار تومانی از فروشگاه اینترنتی هایپر مارکت فینال به آدرس Http://Final.Ir یک مودم Adsl Wi Fi از جیرینگ هدیه خواهند گرفت.

منبع : بنکر

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی