وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۵

فهرست کاربری

کد خبر : 380
تاریخ انتشار : 28 مهر 1393 - 19:20

واریز 20 درصد از منابع صندوق توسعه به بانکها

 

منصور آرامی

به گزارش سایت بانک تو ،  منصور آرامی در گفت وگویی در تشریح جزئیات جلسه روز یکشنبه کمیسیون عمران با اشاره به بررسی طرح یک فوریتی افزایش جمعیت بهره‌ مند روستایی از آب شرب کشور ، به خانه ملت گفت: در جلسه امروز کمیسیون عمران، ۴ ماده از طرح یک فوریتی افزایش جمعیت بهره‌مند روستایی از آب شرب کشور مورد بررسی قرار گرفت.


نمایندهمردم بندرعباس، قشم، بندرخمیر، حاجی آباد و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی افزود: بر این اساس بند اول ماده یک طرح یک فوریتی افزایش جمعیت بهره‌مند روستایی از آب شرب کشور که ۲۱ درصد از بودجه عمومی دولت را به تکمیل و توسعه مجتمع های آبرسانی روستایی اختصاص می دهد به علت ابهامات موجود برای بررسی بیشتر به کمیته مربوطه ارجاع داده شد.


سخنگوی کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: در ادامه جلسه بند دوم ماده یک طرح یک فوریتی افزایش جمعیت بهره‌مند روستایی از آب شرب کشور مورد بررسی قرار گرفت و بعد از اصلاحات لازم تصویب شد.
آرامی ادامه داد: بر اساس بند دوم ماده یک طرح یک فوریتی افزایش جمعیت بهره‌مند روستایی از آب شرب کشور قرار شد ۱۰ درصد از منابع استانها برای تامین آب روستایی اختصاص یابد که پیش از این رقم مذکور ۵ درصد بود و در جلسه امروز این رقم اصلاح شد و به تصویب نمایندگان رسید.


وی با اشاره به اینکه بند سوم و چهارم ماده یک طرح یک فوریتی افزایش جمعیت بهره‌مند روستایی از آب شرب کشور نیز بدون اصلاح تصویب شد، افزود: در ادامه جلسه امروز ماده دوم این طرح نیز بررسی و اصلاح شد.
این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: بر این اساس ۲۰ درصد از منابع صندوق توسعه ملی در بانکهای دولتی و خصوصی سپرده گذاری و ۱۰۰ درصد سود حاصل از آن برای تامین آب روستایی و افزایش جمعیت بهره‌ مند روستایی از آب شرب کشور هزینه خواهد شد.


وی تصریح کرد: پیش از این اصلاحیه در طرح آمده بود، ۱۵ درصد سود سپرده گذاری بخشی از منابع صندوق توسعه ملی در بانکها برای تامین آب روستایی هزینه شود که در جلسه امروز این ماده اصلاح و قرار شد ۱۰۰ درصد سود حاصل شده برای آب روستایی هزینه شود.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنوز مدت زمان سپرده گذاری در بانک مشخص نشده و قرار شد در این رابطه بررسی های بیشتری انجام گیرد، یاداورشد: در جلسات آینده کمیسیون عمران مواد سه و چهار طرح یک فوریتی افزایش جمعیت بهره‌مند روستایی از آب شرب کشور بررسی خواهد شد.

منبع : بنکر

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی