وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۹

فهرست کاربری

کد خبر : 412
تاریخ انتشار : 30 مهر 1393 - 20:18

دستور کار قرار گرفتن ایجاد بانک بین المللی در مناطق آزاد

 

محمد معزالدین

 به گزارش سایت بانک تو ، محمد معزالدین در نشست تخصصی اولین نمایشگاه بین المللی بانک، بورس، بیمه که در جزیره کیش برگزار شد، افزود: جلساتی با بانک مرکزی درباره ایجاد این نوع بانک در مناطق آزاد برگزار شده و در حال حاضر این امر در دستور کار شورای پول و اعتبار قرار گرفته است.


وی تاکید کرد: در حال حاضر ظرفیت تولید ملی کشور نیازمند ریال و مدیریت ریالی است، هرچند در گذشته بیشتر نیازمند مدیریت دلاری بودیم.
معزالدین با بیان اینکه در گذشته اولین بانک خارجی که تاسیس شد به دلایل مختلفی با مشکلاتی مواجه شدیم، اظهار داشت: باید ظرفیت های مدیریتی تقویت شود تا امکان واردات پول و ظرفیت کشور بازسازی شود ضمن آنکه باید از ظرفیت جهانی حداکثر استفاده را ببریم.


وی در پایان تصریح کرد: 64 منطقه آزاد در کشور وجود دارد که 24 منطقه ویژه اقتصادی فعال است.

به گزارش بانک تو ، نخستین نمایشگاه بین المللی بورس ، بیمه و بانکها و ششمین نمایشگاه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری دیروز در کیش آغاز شد.
در این نمایشگاه 120 شرکت داخلی و خارجی توانمندی های خود را در زمینه خدمات بانکی و بیمه ای ، فعالیت های بورس و فرصتهای سرمایه گذاری عرضه کرده اند.
در این نمایشگاه شرکت های از کشورهای یونان ، آلمان ، انگلستان ، قبرس ، استرالیا ، دانمارک ، هلند ، ونزوئلا ،تاجیکستان و عراق شرکت کرده اند.

منبع : بانک مرکزی

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی