وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷

فهرست کاربری

کد خبر : 500
تاریخ انتشار : 07 آبان 1393 - 19:57

پرونده اختلاس 3000 میلیاردی چه شد؟

 

اختلاس

 به گزارش سایت بانک تو به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عباس قائدرحمت در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر دادگستری گفت: مردم درود و لرستان باید چند سال دیگر منتظر بمانند تا تکلیف پرونده اختلاس 3000 میلیاردی روشن شود؟ چرا کارخانه صنایع غذایی درود علی رغم بیکاری‌های فراوانی که وجود دارد، راه اندازی نمی‌شود؟

وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: علی رغم دستور جنابعالی چرا ساخت کمربندی در این شهرستان هنوز آغاز نشده و عملیات محور ازنا – شاه‌زند کند پیش می رود؟ چند نفر دیگر باید تلف شوند تا این محورها تمام شود.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی افزود: در طول یک سال چندین بار قطار محور ازنا درود اندیمشک از ریل خارج شده و این یک رکورد است و در دنیا سابقه ندارد که در طول شش، هفت ماه قطاری به این تعداد از ریل خارج شده باشد، چه زمانی می‌خواهید فکری به حال آن کنید؟

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به بافت‌های فرسوده شهرستان ازنا و پروژه مسکن مهر در این منطقه گفت: از وزیر راه و شهرسازی تقاضا دارم یک اکیپ ویژه به این منطقه بفرستند زیرا کاری تا کنون انجام نشده است.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استان لرستان یک فرودگاه اضطراری می خواهد و با توجه به اینکه یک فرودگاه آماده در درود وجود دارد چرا آن را مورد عنایت قرار نمی دهید و با آماده سازی آن را به عنوان جایگزین استفاده نمی‌کنید؟ چرا که در این فرودگاه هواپیما نمی‌تواند فرود بیاید و مجبور است در بعضی از موارد به مبدا باز گردد.

قائدرحمت از وزیر نیرو نیز خواست حق آبه سد درود از سد کمال صالح اراک را مورد توجه قرار دهند و خطاب به مسئولان صدا و سیما گفت: چرا مسئله سیل لرستان و جانفشانی یک معلم فداکار لرستانی را به تصویر نمی‌کشند؟

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی در تذکر پایانی خود خطاب به وزیر ورزش خاطرنشان کرد: چرا تیم گهر درود لرستان را مورد بی توجهی قرار می دهید و چرا دادگستری نیز تعیین تکلیف نکرد تا یک تیم از این منطقه بتواند در لیگ حضور داشته باشد؟

منبع : ایسنا

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی