وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳

فهرست کاربری

کد خبر : 518
تاریخ انتشار : 09 آبان 1393 - 18:19

کاهش ارزش پولی برابر است با جذب بیشتر گردشگر

 

گردشگر

به گزارش سایت بانک تو نایب رییس کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق بازرگانی ایران گفت: کاهش ارزش پول ایران باعث می‌شود به دلیل ارزان بودن خدمات گردشگری و سلامت، بتوانیم گردشگر بیشتری جذب کنیم.

مجتبی غیابی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: ورود قطارهای گردشگری به ایران باعث می‌شود که مردم جهان کشور ایران را ببینند و با آداب و رسوم کشورمان از نزدیک آشنا شوند. اگر دید ملت‌ها به ایران عوض شود در آینده اثر تحریم‌ها کاهش می‌یابد.

وی افزود:‌ گردشگری نسبت به سال‌های گذشته رشد داشته است اما ادامه این رشد نیاز به بهبود زیرساخت‌ها دارد. مسئولان باید توجه کنند که ایران فقط اصفهان و شیراز نیست و اقصی نقاط ایران قابلیت پذیرش گردشگر را دارد.

غیابی اظهار کرد: اکثر هتل‌ها، هتل‌های قدیمی است که نیاز به بازسازی دارند اما در حمایت از بخش گردشگری فقط شعار داده می‌شود و هنوز عمل‌گرایی دیده نشده است.

نایب رییس کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق بازرگانی ایران افزود: اگر به بخش گردشگری معافیت مالیاتی تعلق بگیرد و سود بانکی کاهش یابد، سرمایه‌گذاران وارد این بخش می‌شوند.

وی گفت: سال گذشته یک و نیم میلیون نفر گردشگر عراقی از مرز مهران وارد ایران شدند اما هتل‌های این منطقه در حد تک ستاره هستند که اگر این زیرساخت‌ها درست شوند و روادید بین ایران و عراق حذف شودف افراد بیشتری از عراق به ایران می‌آیند.

 

منبع : ایسنا

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی