وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۴

فهرست کاربری

کد خبر : 651
تاریخ انتشار : 19 آبان 1393 - 19:34

ثبات نسبی در بازار مسکن در سال جاری

 

مسکن  

به گزارش سایت بانک تو به نقل از مصطفی قلی خسروی در مورد وضعیت بازار مسکن در 7-8 ماه گذشته و ماه‌های پایانی سال گفت: زمانی که کابینه یازدهم دولت را تحویل گرفت، بالاترین نرخ مسکن در کشور وجود داشت، دلیل آن نیز به افزایش قیمت یکباره و شدید دلار در سال 91 بازمی‌گشت.

عضو هیات رئیسه مشاوران املاک تهران با بیان اینکه در این حالت قیمت‌ها بالا بود، افزود: بر این اساس، دولت سعی کرده است که فعلا از هر صحبت و برنامه‌ای که منجر به ایجاد تشنج به بازار مسکن شود، خودداری کند و بنابراین فعلا بازار را رها کرده تا بازار مسکن خود را پیدا کند.

وی تصریح کرد: در 7-8 ماه گذشته قیمت مسکن افزایشی نیافته و برابر شاخص تورم حرکت کرده و حتی کمتر از شاخص تورم هم قیمت داشته است.

قلی خسروی پیش بینی کرد که در ماه‌های آینده هم بازار مسکن از شاخص تورم عبور نکند و تا پایان سال هیچ گونه افزایش قیمت جهشی نداشته باشد.

وی تصریح کرد: ثبات سیاسی برابر با ثبات اقتصادی است و مردم منتظر هستند که دولت تدبیر و امید بتواند با درایت مذاکرات 1+5 را به نتیجه مطلوب برساند که با به نتیجه رسیدن آن مطمئنا استفاده های بهینه ای از لحاظ اقتصادی خواهیم کرد.

منبع : سایت طلا

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی