وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵

فهرست کاربری

کد خبر : 853
تاریخ انتشار : 29 آبان 1393 - 13:00

وجود۶۰۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی در دست مردم

 

نقدینگی

به گزارش سایت بانک تو ، رحمانی فضلی در گفتگوی ویژه خبر همدان با اعلام این خبر گفت: باید فرهنگ سرمایه گذاری و پس انداز را در جامعه رواج دهیم.
وزیر کشور ادامه داد:توسعه و بهبود وضع اقتصادی نیازمند فرهنگ سازی است و باید همچنان در بخش بهره وری و استفاده درست از منابع و مشارکت مردمی فرهنگ سازی کنیم.


 رحمانی فضلی از مردم خواست خود را برای مسئولیت پذیری و مشارکت در فعالیت های اقتصادی آماده کنند چرا که هر گاه مردم در صحنه باشند موفقیت های بیشتری حاصل می شود و اقتصاد کشور هم در شرایط کنونی نیازمند حضور مردم است.


وزیر کشور با بیان اینکه علی رغم تحریم ها و انسداد گردش پول در نظام بانکی بین الملل کشور ایران در جذب سرمایه گذار موفق بوده است ، ابراز امیدواری کرد با مذاکرات پیش رو و گسترش روابط بتوان بسترهای مناسب را برای سرمایه گذری بیشتر فراهم کرد.


 رحمانی افضلی به بهبود شرایط اقتصادی و روند رو به رشد کشور در این بخش در ماه های اخیر هم اشاره و خاطر نشان کرد : نگاه دولت تدبیر و امید به استان ها توسعه محور است و استان همدان با برگزاری این همایش بین المللی می تواند الگویی برای سایر استان ها در جذب سرمایه گذار و حرکت در مسیر توسعه باشد.


همایش دو روزه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در استان همدان با رویکرد اقتصاد مقاومتی از دیروز کار خود را در همدان آغاز کرده است .

منبع : بنکر

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی