وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۴

فهرست کاربری

کد خبر : 935
تاریخ انتشار : 05 آذر 1393 - 14:06

جعل 25 فقره چک در شهرستان تاکستان

 

چک

 به گزارش سایت بانک تو ، محمدقاسم طرهانی در این باره اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان تاکستان به دنبال کسب خبر جعل چک مشتریان بانک‌ها توسط دو جاعل و خالی کردن کل حساب در چند استان، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.در تحقیقات مأموران انتظامی این شهرستان دو نفر در این رابطه شناسایی و تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.


فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان در اقدامی اطلاعاتی هر دو متهم را که با سوءاستفاده از شلوغی بانک‌ها و جلب اعتماد مردم چک مشتریان را با انگیزه جلوگیری از اتلاف وقت از آنان گرفته و با پول نقد تعویض می‌کردند، دستگیر و مورد بازجویی قرار دادند.


طرهانی ادامه داد: متهمان در بازجویی فنی پلیس به جعل و تغییر مبلغ چک و وصول آن از بانک در ماه‌های گذشته در استان‌های البرز، مازندران و گیلان اعتراف کردند.
این مسئول با اشاره به اعتراف جاعلان اسناد به ۲۵ فقره جعل چک خاطرنشان کرد: هر دو جاعل با صدور قرار قانونی روانه زندان شده و تحقیقات بیشتر در این زمینه ادامه دارد.


فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان برای حفظ اموال شخصی و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه مراجعه کنندگان و پلیس و پیشگیری از وقوع جرایم مشابه از مردم خواست برای انجام امور بانکی و اداری فقط به کاربران و افراد مسئول بانک‌ها و ادارات مراجعه کنند.

منبع : بنکر

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی