وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹

فهرست کاربری

کد خبر : 976
تاریخ انتشار : 09 آذر 1393 - 13:08

پیش بینی افزایش پرداخت الکترونیکی

 

پرداخت الکترونیک

به گزارش سایت بانک تو ، به نقل از paymenteye ،آمارهای اخیر شرکت Deloitte نشان می دهد فروش سالانه 4 درصد افزایش داشته؛ فروش آنلاین در ماه دسامبر 13 درصد افزایش و تمامی بازار نیز در مجموع 50 درصد رشد کرده است.


در حدود 40 درصد فروش فروشگاه ها معادل - 15 میلیارد پوند - تحت تاثیر ابزارها و درگاه های دیجیتالی صورت گرفته؛ به این معنی که مشتریان از فناوری دیجیتالی برای آگاهی از تخفیفات و حراج ها بهره می برند.


لن گدس، رئیس شرکت Deloitte می گوید: « افزایش تاثیر تکنولوژی دیجیتال بر فروش سنتی باعث افزایش اشتیاق مردم به دستیابی به اطلاعات کالاها و خدمات شده، آن ها می توانند قیمت ها را مقایسه کنند و از طریق دستگاه های دیجیتال خود تراکنش های پرداخت را انجام دهند.»


بنابراین، فروشندگانی که بر توسعه اپلیکیشن های خرید به عنوان جایگزینی به جای فروش سنتی برای جذب مشتری آنلاین سرمایه گذاری کرده اند؛ ممکن است متوجه شده باشند که تجربه دیجیتال نیاز به همگام شدن آن با فرآیند خرید سنتی دارد.


گدس در این رابطه می گوید: «سرمایه گذاری برای توسعه تکنولوژی های دیجیتالی مانند پرداخت های موبایلی که به منظور تسریع و تسهیل خریدها صورت می گیرد در کنار گسترش فناوری های راهنمای دیجیتالی که برای هدایت مشتریان و ارسال پیام های اختصاصی و تبلیغی از آن ها استفاده می شود؛ می تواند بر فروش سنتی فروشگاه ها نیز تاثیر به سزایی داشته باشد.


وی افزود : تنها فروشندگانی که از ابزارهای دیجیتالی برای فروش سنتی بهره می برند و در این حوزه سرمایه گذاری نموده اند؛ مشتریانشان افزایش می یابد و در نتیجه فروششان نیز افزایش می یابد؛ این پیوند جهان آنلاین و آفلاین است.

منبع : paymenteye

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی