وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸

فهرست کاربری

کد خبر : 890
تاریخ انتشار : 03 آذر 1393 - 11:56

اخذ جایزه تعالی منابع انسانی توسط بانک انصار

 

بانک انصار

به گزارش سایت بانک تو ، ارزیابان انجمن مدیریت منابع انسانی طی دو روز مطالعه و بررسی اسناد، مدارک و شواهد مرتبط با فرایندهای توسعه و تعالی منابع انسانی، سرانجام این بانک را شایسته دریافت بالاترین سطح تقدیرنامه در حوزه مدیریت منابع انسانی کشور دانست.


گزارش مذکور می افزاید که در ششمین دوره جایزه ملی تعالی منابع انسانی که در تاریخ ۲۷ آبانماه ۱۳۹۳ در سالن همایش های صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، بانک انصار به عنوان بانک و سازمان سرآمد کشور در تعالی انسانی برگزیده شد و تقدیرنامه ۴ستاره جایزه تعالی انسانی، مقام دوم در میان بانک های کشور ومقام سوم در میان کل سازمان های دولتی وخصوصی کشور را کسب کرد.


گزارش اداره کل مذکور حاکی است که سال گذشته بانک انصار موفق به کسب تقدیرنامه سه ستاره منابع انسانی گردیده بودکه درسال جاری با ارتقای بانک دراین حوزه، کسب تقدیرنامه ۴ ستاره جایزه تعالی منابع انسانی محقق گردید .

کسب پی درپی جوایز تعالی منابع انسانی از سوی بانک انصار طی سال های اخیر مبتنی بر راهبردهای این بانک در توسعه منابع انسانی، توجه ویژه به ارتقای تحصیلی مدیران و کارکنان، طی دوره های گوناگون آموزشی، جلب همکاری اساتید و متخصصین کشور، استاندارسازی فعالیت ها در فرایندهای کار و تحقق اصل مشتری مداری صورت می گیرد.


درپایان این گزارش آمده است که جایزه تعالی منابع انسانی همه ساله در ۳ سطح گواهینامه، تقدیرنامه و نشان به سازمان ها و موسسات خصوصی و دولتی اهدا می شود و ارزیابان این جایزه باحضور در سازمان های کشور به ارزیابی برنامه ها، عملکرد و کیفیت توسعه منابع انسانی می پردازند و طبق نظام نامه جایزه، سرآمدان این حوزه را انتخاب می کنند.

منبع : بانک انصار

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی