وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۰

فهرست کاربری

کد خبر : 949
تاریخ انتشار : 06 آذر 1393 - 11:25

راه اندازی سامانه «هدف» بانک آینده

 

بانک آینده

به گزارش سایت بانک تو ، سامانه مذکور این امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد تا ضمن دریافت گزارشی از هزینه‌ها و درآمدها، وضعیت مالی خود را به‌صورت لحظه‌ای، بررسی و مدیریت نمایند.


بر همین اساس، «سامانه هدف»، هر روز تراکنش‌های مالی مشتریان را از صورت‌حساب‌ آن‌ها استخراج نموده و پس از پالایش و مرتب‌سازی، آن‌ها را به شکل هوشمند با به‌کارگیری الگوهایی که خود مشتری بازسازی نموده، دسته‌بندی می‌نماید.

در کنار دسته‌بندی هر تراکنش، می‌توان بر روی آن‌ها یک یا چند برچسب نیز گذاشته شود که به مشتری در شناسایی آن‌ها و گزارش‌گیری بهتر کمک نماید. هم‌چنین با بهره‌گیری از این سامانه، کاربران قادر خواهند بود؛ بر اساس بودجه‌ای برنامه‌ریزی شده، مشخص کنند که در یک بازه‌زمانی معین، در چه دسته‌هایی، به چه میزان هزینه خواهند کرد. ضمن آن‌که در این سامانه، امکان جست‌وجو در تراکنش‌ها، دسته‌بندی آن‌ها و بازبینی دریافت و پرداخت‌های مشتری در یک نگاه، نیز موجود است.


مشتریان گرامی برای بهره‌مندی از «سامانه هدف»، باید نخست در«پیشخوان‌مجازی»  بانک ‌آینده عضو شده و پس از دریافت «کلمه عبور پیشخوان»، با استفاده از «شماره مشتری» و «کلمه عبور» خود از امکانات سامانه هدف استفاده نمایند.

منبع : بانک آینده

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی