وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۷

فهرست کاربری

کد خبر : 876
تاریخ انتشار : 02 آذر 1393 - 11:13

انتشار صورت مالی 5 بانک

 

صورت مالی

به گزارش سایت بانک تو ، براین اساس امروز 5 بانک صادرات ایران، بانک مشترک ایران و ونزوئلا، کارآفرین، ایران زمین و بانک شهر برخی اطلاعات خود را در خروجی سایت‌هایشان قرار داده‌اند.


نکته جالب توجه ،صورت های مالی بانک مشترک ایران و ونزوئلا است که بصورت منظم و دقیق در وب سایت این بانک منتشر شده است.
بانک کارآفرین گزارش مربوطه را در قالب PDF روی سایت قرار داده است.


بانک صادرات هم تنها بخشی از اطلاعات صورتی‌های مالی بانک شهر تنها تسهیلات پرداختی به تفکیک عقود و ترازنامه را منتشر کرده است.
دو بانک ایران زمین و کارآفرین تنها بانک‌های اجرا کننده دستورالعمل «ضوابط ناظر بر حداقل استانداردهای شفافیت و انتشار عمومی اطلاعات توسط مؤسسات اعتباری» بوده‌اند و بانک صادرات و رفاه کارگران هم تا حدودی برای اجرای آن گام برداشته‌اند.


به گزارش بانک تو این دستورالعمل، اطلاعات مربوط به‌ صورت‌های مالی (تسهیلات به تفکیک عقود، شاخص‌های مرتبط با اجزای مانده سپرده‌ها و تسهیلات و ...)، اطلاعات مربوط به مدیریت ریسک (به تفکیک انواع ریسک اعتباری، نقدینگی، عملیاتی و بازار)، شاخص‌های مرتبط با تسهیلات کلان و تسهیلات به اشخاص مرتبط، سرمایه‌گذاری و مشارکت حقوقی، مطالبات غیر جاری، دارایی‌های ثابت (اموال غیرمنقول و تملیکی) و کفایت سرمایه، اطلاعات مربوط به حاکمیت شرکتی و کنترل داخلی (ساختار هیات‌ مدیره و سهامداران و مصوبات مجمع عمومی)، اطلاعات مربوط به رویدادهای بااهمیت شامل تغییر در سرمایه، اعضای هیات‌ مدیره و ... باید روی سایت بانک و یا موسسه قرار گیرد.

منبع : بانک مرکزی

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی