وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۲

فهرست کاربری

کد خبر : 887
تاریخ انتشار : 03 آذر 1393 - 11:21

بانک سلطنتی اسکاتلند مبلغ ۵۶ میلیون پوند جریمه شد

 

بانک سلطنتی

به گزارش سایت بانک تو ، به نقل از finextra ،بانک سلطنتی اسکاتلند به شکل دیگری پی برد که به واسطه آن برخی از مشتریان قادر به استفاده از کارت های اعتباری و نقدی خود نیستند.


برخی از مشتریان Bank NatWest، Ulster Bank در استفاده از ویزا کارت های خویش در خودپردازها و پایانه های فروش RBS دچار مشکل شده اند؛ اما این بانک اعلام کرد که صبح همان روز مشکل را مرتفع نموده و این اتفاق کمترین مشکل را برای مشتریان داشته است.


روز قبل از این کشف RBS با جریمه ای سنگین تر از جریمه بزرگ سال 2012 مواجه شد؛ چرا که این بار علاوه بر مسدود شدن حساب میلیون ها نفر از مشتریانش، سیستم خودپردازها و پایانه های فروش بانک نیز از کار افتاده بود.


اندرو تیِری، رئیس کمیته خزانه داری هشدار داد:«بانک RBS به ما گفته بود که بر روی سیستم هایی که برای مشتریان قابل اعتماد باشد، سرمایه گذاری سنگینی کرده اند. ولی این رویدادها به ما نشان می دهد که آن ها نتوانستند در این امر موفق عمل کنند.»


در همین راستا، براساس گزارش اسکای نیوز، RBS با هنوز مشکل پرداخت اقساط جریمه مربوط به بحران فناوری اطلاعات در سال 2012 دست و پنجه نرم می کند و به علاوه برای حل مشکلات فناوری اطلاعاتش، قراردادهایی به ارزش میلیون ها پوند با شرکت CA Technologies منعقد کرده است.

منبع : finextra

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی