وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۴

فهرست کاربری

کد خبر : 888
تاریخ انتشار : 03 آذر 1393 - 11:44

تعریف جدیدی از بانکداری

 

بانکداری الکترونیک

به گزارش سایت بانک تو ، به نقل از bankingtech ، این بانک برای برداشتن گامی به سوی بانکداری الکترونیکی، مشتریان خود را به استفاده از قراردادها و مکاتبات الکترونیکی تشویق می کند و به علاوه آن ها را به بانکداری اینترنتی دعوت می کند. 

برای این کار جوایزی مانند کسر تا 5 درصد از کارمزد وام ها و یا افزایش تا 89/4 درصد سود برای حساب های پس انداز بیشتر از 2000 پوند در نظر گرفته است. بانک TSB به مشتریان بانکداری اینترنتی خود امکان دسترسی آنلاین به صندوق نامه های شخصی را می دهد که از آن طریق می توانند تعاملات و مکاتبات بانکی خود را در هر زمان بررسی کنند.


این بانک در یک نظرسنجی بررسی کرد که سه چهارم از مشتریان انگلستان اظهار داشته اند که استفاده روزانه از کاغذها مانند نامه ها، کارت پستال ها و انجام تحقیقات بر روی کاغذ کار غلطی است که به محیط زیست هم صدمه می زند. بنا بر نتایج این نظرسنجی 42 درصد از مشتریان بانک در انگلستان هنوز از فرمهای کاغذی استفاده می کنند و 58 درصد نیز مکاتبات بانکی خود را به صورت آنلاین ادامه می دهند.

بانک TSB در تلاش است که در کنار مزیت در لحظه بودن بانکداری الکترونیکی و مشوقهایی که ارایه کرده است، دوستی با محیط زیست را برجسته سازد، زیرا این مکاتبات را می توان بر روی موبایل ها و یا تبلت ها مشاهده کرد و با عدم مصرف کاغذ در حفظ محیط زیست سهیم بود.


بیش از سه چهارم از افراد (78 درصد) عنوان کرده اند که آن ها یک پوشه برای قبض ها و صورت حساب های بانکی خود در منزل دارند اما اختلاف نسل ها در حال پیشرفت است. به طوری که 84 درصد از افراد بالای 55 سال قبوض و صورت حسابهای خود را در پوشه نگه داری می کنند، کمتر از 65 درصد افراد 18 تا 24 سال در منزل قبوض و صورتحسابهای کاغذی خود را نگه می دارند و در میان کسانی که سوابق را به شکل کاغذی نگاه داشته اند نیز 20 درصد گفته اند که هیچ گاه به آن ها مراجعه نکرده اند و 11 درصد اظهار داشته اند که پوشه های آن ها همگی تاریخ گذشته اند و باید هر چه می خواهند را به صورت آنلاین پیدا کنند.


گروه سنی بین 25 تا 44 سال بزرگترین گروه (63 درصد) استفاده کننده از مکاتبات الکترونیکی هستند و در مقابل 57 درصد از 45 تا 54 ساله ها و 55 درصد از 18 تا 24 ساله ها امور مکاتبات و قراردادهای خود را به صورت الکترونیکی انجام می دهند.


اندی پیگوت، مسئول حساب های جاری در TSB اظهار می دارد: «همان طور که تکنولوژی و نیاز به دسترسی به اطلاعات به صورت آنی در زندگی پرمشغله مردم بیشتر رایج شده است؛ شاهد ظهور نسلی بدون کاغذ هستیم. حساب بانکی کلاسیک ما در TSB  برای این گذار طراحی شده است و ما از مردم می خواهیم که برای مکاتبات و قراردادهای خود به صورت آنلاین در این فرایند عضویت پیدا کنند و در مقابل ما به آن ها یک حساب بانکی پیشنهاد می دهیم که در عین سودآوری و در دسترس بودن از همه کارهای بیهوده نیز فارغ باشند».


در ماه گذشته، گزارش شد که بانک TSB در انگلستان در حال جذب مشتری برای 10 نوع حساب بانکی جدید است و در اوایل سال جاری نیز بانک TSB شبکه ATM خود را نوسازی و گسترش داد و 80 دستگاه جدید NCR SelfServ ATM در سراسر انگلستان گسترانید و دستگاه های شبکه خود را به 830 ماشین رساند.

این دستگاه ATM جدید، به مشتریان امکان انجام امور سنتی کنترل موجودی حساب و برداشت از حساب و سایر خدمات مانند مدیریت رمز عبور، پرداخت قبوض و سفارش پستی را می دهد

منبع : bankingtech

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی