وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۹

فهرست کاربری

کد خبر : 254
تاریخ انتشار : 15 مهر 1393 - 19:18

برندگان جشنواره فرابانک نوین در عید غدیر معرفی میشوند

 

بانک اقتصاد نوین

به گزارش سایت بانک تو ، طبق برنامه، قرعه‌کشی این جشنواره با حضور نمایندگان سازمان‌های ذی‌صلاح برگزار و برندگان خوش‌شانس و نیک ‌اندیش این جشنواره طی مراسمی همزمان با عید سعید غدیر خم معرفی خواهند شد.


بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی کشور با هدف ترغیب هموطنان به استفاده از خدمات بانکداری الکترونیکی، جشنواره خدمات بانکداری الکترونیکی فرابانک نوین را برگزار کرد که این جشنواره با استقبال چشمگیر هموطنان عزیز در سراسر کشور همراه بود.


ابن بانک در جشنواره فرابانک نوین به مشتریانی که از خدمات بانکداری الکترونیکی بانک اقتصادنوین شامل موبایلبانک، اینترنتبانک، اینترنتبانک همراه، تلفنبانک، خودپرداز و پایانه‌های شعبه‌ای استفاده کردند هدایای ارزنده‌ای به قید قرعه اعطا می‌کند که خودروی سانتافه، سوناتا، اکسنت و جوایز نقدی از جمله جوایز ارزشمند این جشنواره است.


جشنواره فرابانک نوین بانک اقتصادنوین مختص مشتریان این بانک نبود و دارندگان تمام کارت‌های شبکه شتاب که طی برگزای جشنواره از خدمات بانکداری الکترونیکی این بانک استفاده و با ارسال شماره کارت خود ثبت‌نام کردند، حایز شرایط حضور در قرعه‌کشی این جشنواره هستند. لازم به ذکر است اسامی برندگان جوایز ارزنده جشنواره فرابانک نوین متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع : بانک اقتصاد نوین

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی