وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۵

فهرست کاربری

کد خبر : 632
تاریخ انتشار : 18 آبان 1393 - 19:31

رشد 20 درصدی کاربران خدمات الکترونیکی بانک اقتصاد نوین

 

بانک اقتصاد نوین

به گزارش سایت بانک تو ، تعداد کاربران چهار خدمت تلفن بانک، اینترنت بانک، پیام کوتاه بانکی و موبایل بانک اقتصادنوین در پایان مهر ماه امسال از مرز 3 میلیون نفر گذشت که در مقایسه با کاربران این خدمات در مهر سال گذشته 20 درصد رشد داشته است.


لازم به ذکر است خدمت موبایل بانک اقتصادنوین به عنوان خدمتی مدرن و جامع بیش از سایر خدمات مورد استقبال قرار گرفته است به طوری که در دوره مورد نظر رشدی معادل 43 درصد را به ثبت رسانده است.


بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران در کنار ارایه خدمات جاری در شبکه شعب، زیرساخت‌های مناسبی در حوزه بانکداری الکترونیکی فراهم کرده و این بانک در حوزه بانکداری الکترونیکی خدمات با کیفیت و مدرنی به مشتریان خود و شبکه بانکی ارایه می‌کند که این خدمات مورد استقبال هم‌وطنان عزیز قرار گرفته است.


علاوه بر این بانک اقتصادنوین با درک نیاز هم‌وطنان عزیز ابزار ارایه خدمات 24 ساعته را فراهم کرده که به عنوان مثال و در حالی که تعداد واحدهای فعال این بانک 280 واحد می باشد تعداد خودپردازهای فعال این بانک در پایان مهر ماه 910 دستگاه بوده است که تعداد زیادی از این دستگاه‌ها در مرکز خرید پرتردد خدمات مورد نیاز هم‌وطنان عزیز را ارایه می‌دهند.

منبع : بانک اقتصاد نوین

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی