وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰

فهرست کاربری

کد خبر : 221
تاریخ انتشار : 13 مهر 1393 - 13:58

افزایش تمایل سرمایه گذاری کشورهای مختلف در ایران

 

معاون وزیر صنعت و معدن و تجارت  

 

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از افزایش تمایل کشورهای مختلف برای سرمایه گذاری در ایران خبر داد.

 

به گزارش - پایگاه خبری تحلیلی بانک تو - به نقل از ایسنا منطقه گیلان، ولی ا... افخمی راد - رئیس سازمان توسعه تجارت کشور - از منطقه آزاد انزلی بازدید کرد و گفت: شناخت بازارهای کشورهای هدف به ویژه حاشیه خزر از برنامه های مناسبی است که سازمان در دستور کار خود قرار داده است.

 

رییس سازمان توسعه تجارت کشور ضمن قدردانی از تلاشها و اقدامات صورت گرفته، هدف اصلی دیدار خود را آشنایی نزدیک با ظرفیت ها و مزایای جدید خلق شده در منطقه، به منظور توسعه همکاری های دو سازمان اعلام کرد.

 

در این دیدار رضا مسرور - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی - با ارائه گزارشی از توانمندی ها و ظرفیت‌های سازمان متبوع خود در حوزه های تجاری، ترانزیتی و گردشگری، اقدامات سازمان منطقه آزاد انزلی را در خصوص رونق فضای کسب و کار منطقه از طریق راه اندازی تالار اختصاصی بورس کالا، اجرای مصوبه کالای همراه مسافر و اعمال مزایا و معافیتهای قانونی برای تولیدکنندگان فعال در محدوده منطقه تشریح کرد.

 

وی در این دیدار با بیان اینکه اتصال بورس کالای منطقه به کشورهای حاشیه خزر، فعال سازی کریدور نوستراک و چین – اکتائو - انزلی، تکمیل زیرساخت های ضروری مانند مجتمع بندری بندر کاسپین و راه آهن قزوین – رشت - انزلی، توسعه مبادلات تجاری با دیگر کشورها و توسعه و زیر ساخت های گردشگری از مهمترین برنامه های این سازمان است.

 

در پایان این نشست مقرر شد که همکاری های مشترک برای بازدید هیات های تجاری خارجی در منطقه آزاد انزلی، توسعه مراودات اقتصادی ایران با کشورهای حاشیه دریای خزر،برگزاری دوره های آموزشی تخصصی اقتصادی و همکاری دوسازمان از ظرفیت های یکدیگر جهت اجرایی نمودن کریدور ها و معرفی ظرفیت اقتصادی منطقه آزاد انزلی در کشورهای خارجی گسترش یابد.

 

 

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی