وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۲

فهرست کاربری

کد خبر : 320
تاریخ انتشار : 22 مهر 1393 - 21:07

ایران بیست‌وهفتمین کشور بزرگ تولیدکننده گوشت قرمز در دنیا است

 

گوشت  

به گزارش سایت بانک تو  به نقل از دپارتمان کشاورزی آمریکا، تولید گوشت قرمز در دنیا از سال 2005 میلادی تا کنون روندی افزایشی داشته است. طبق این گزارش در سال 2005 میلادی 56 میلیون تن گوشت قرمز در دنیا تولید شد،  ولی میزان تولید این ماده پر مصرف غذایی در سال 2014 میلادی به 59 میلیون تن خواهد رسید.

آمریکا بزرگترین تولید کننده گوشت قرمز در دنیا است و در سال 2014 میلادی خواهد توانست با تجربه رشد 212 هزار تنی تولید گوشت قرمز، 11.2 میلیون تن گوشت قرمز را به بازار مصرف دنیا عرضه کند . برزیل که دومین تویلد کننده بزرگ گوشت قرمز در دنیا است در سال 2014 میلادی 9.9 میلیون تن گوشت قرمز تولید می کند و بخش زیادی از این گوشت را به بازارهای جهانی صادر خواهد کرد. مطالعات نشان می دهد برزیل بزرگترین صادر کننده گوشت در دنیا است.

در سال 2014 میلادی ایران به عنوان بیست و هفتمین تولید کننده بزرگ گوشت قرمز در جهان معرفی شده است. این کشور در سال 2014 میلادی 251 هزار تن گوشت قرمز تولید می کند. ونزوئلا و مصر در این رده بندی در جایگاه های 24 و 26 دنیا قرار گرفته اند، ولی همسایه ایران یعنی پاکستان با تولید 1.67 میلیون تن گوشت قرمز توانسته جایگاه نهم بزرگ ترین تولیدکنندگان گوشت قرمز را به خود اختصاص دهد.

در این رده بندی کشورهای چین، هند و آرژانتین در جایگاه های چهارم تا ششم قرار گرفته اند و سومین تولید کننده بزرگ گوشت قرمز در دنیا کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند.

منبع : دپارتمان کشاورزی آمریکا

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی