وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۴

فهرست کاربری

کد خبر : 407
تاریخ انتشار : 30 مهر 1393 - 19:50

ثبات قیمت نفت

 

نفت

به گزارش سایت بانک تو به نقل از رویترز، با بازگشت تدریجی خریداران به بازارهای نفتی از روز گذشته، قیمت نفت برنت در معاملات امروز به بالای 86 دلار در هر بشکه رسید.

پیش‌بینی‌هایی مبنی بر افزایش تقاضا برای نفت در آینده نزدیک به افزایش دوباره قیمت نفت برنت پس از هفته‌ها کاهش‌ شدید، کمک کرده است. قیمت نفت برنت نزدیک به یک چهارم ارزش خود را از ماه ژوئن تاکنون از دست داده است.

«یوسوکه ستا» تحلیلگر بازارهای نفتی در توکیو گفت، قیمت نفت برنت در حال ترمیم است و با کاهش قیمت نفت به اندازه کافی، به نظر می رسد که این سطح قیمتی، فرصت خوبی برای خرید باشد.

من کاهش‌های شدید بیشتری را پیش‌بینی نمی‌کنم چراکه حتی با وجود فعالیت‌های اقتصادی محدود، به ویژه در اروپا، این وضعیت در آسیا در حال بهبود است و تقاضا برای نفت پس از 3 تا 4 هفته تعمیرات پالایشگاه ها در آمریکا تقویت خواهد شد.

هر بشکه نفت برنت دریای شمال 23 سنت افزایش یافت و 86.45 دلار فروخته شد. این نوع نفت هفته گذشته تا 82.60 نیز پایین آمده بود که کمترین رقم از سال 2010 به شمار می‌رود. نفت خام آمریکا نیز 11 سنت افزایش یافت و 82.60 دلار در هر بشکه معامله شد.

بر اساس آمارهای موسسه آمریکن پترولیوم که در روز سه شنبه منتشر شد، ذخایر استراتژیک آمریکا هفته گذشته 1.2 میلیون بشکه افزایش یافت که کمتر از 2.7 میلیون بشکه پیش‌بینی شده بود.

منبع : رویترز

برچسب ها: نفت قیمت نفت

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی