وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۷

فهرست کاربری

کد خبر : 474
تاریخ انتشار : 06 آبان 1393 - 18:36

وزیر صنعت، معدن و تجارت: خروج از رکود نیازمند همت.تلاش و پشت کار است

 

رکود اقتصادی

به گزارش به گزارش سایت بانک تو به نقل  از خبرنگار ایسنا منطقه مرکزی، محمدرضا نعمت‌زاده در حاشیه مراسم افتتاح مجتمع تولید فولاد زرندیه گفت: علیرغم شرایط سخت اقتصادی که تاکنون پشت سر گذاشته‌ایم و همچنان ادامه دارد، جای تقدیر است که دست‌اندرکاران این پروژه نسبت به راه‌اندازی آن اقدام کرده‌اند.

وی ضمن ابراز امیدواری در خصوص ادامه روند راه‌اندازی واحدهای تولیدی و رونق تجارت و تولید در کشور با همت صنایع و تولیدکنندگان، از دولت بابت حمایت از تولیدکنندگان قدردانی کرد و گفت: خروج از رکود کار ساده‌ای نیست.

نعمت‌زاده با تأکید براینکه خروج از رکود همت، تدبیر و پشتکار می‌خواهد، افزود: براساس آمارها طی چهار ماهه نخست سال جاری رشد اقتصادی در حوزه صنعت و معدن با رشد 10 درصدی همراه بوده و امیدواریم این رویه همچنان ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه صنعت نقش پیشرو در اقتصاد کشور دارد، تأکید کرد: فعالیت‌های کارآمد واحدهای تولیدی و صنعتی منجر به توسعه اقتصاد و تولید در کشور خواهد شد.

به گزارش ایسنا، کارخانه فولاد هیربد زرندیه که امروز با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد، ظرفیت تولید یک میلیون میله و میله گرد از جنس فولاد آلیاژی و 500 هزار تن لوله دقیق فولادی با درزپوش همچنین 500 هزار تن پروفیل از جنس فولاد آلیاژی را دارد.

اشتغالزایی این واحد تولیدی 350 نفر و سرمایه گذاری ریالی آن6500 میلیارد ریال و سرمایه گذاری ارزی واحد 63 میلیون یورو بوده است. این کارخانه در زمینی به مساحت 300هزار متر مربع احداث شده و 350 میلیارد ریال از محل صندوق توسعه ملی تسهیلات دریافت کرده است.

همچنین کارخانه کوبه تجارت مبین با ظرفیت تولید 750 تن انواع قفل ... مجهز به سیستم الکترونیک و هزار تن انواع قفل دو طرفه ساختمانی، 2700 تن دستگیره فلزی با روکش کروم و 435 تن دستگیره فلزی با روکش نیکل در زمینی به مساحت 16 هزار متر در محل شهرک صنعتی مأمونیه با اشتغالزایی 320 نفر و سرمایه گذاری ریالی 330 میلیارد ریال و سرمایه گذاری ارزی 207 میلیون یورو افتتاح شد.

همچنین کارخانه کوبه تجارت مبین با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت راه اندازی شد.

این کارخانه با ظرفیت تولید 750 تن انواع قفل ... مجهز به سیستم الکترونیک و هزار تن انواع قفل دو طرفه ساختمانی، 2700 تن دستگیره فلزی با روکش کروم و 435 تن دستگیره فلزی با روکش نیکل در زمینی به مساحت 16 هزار متر در محل شهرک صنعتی مأمونیه با اشتغالزایی 320 نفر و سرمایه گذاری ریالی 330 میلیارد ریال و سرمایه‌گذاری ارزی 207 میلیون یورو فعالیت خود را آغاز کرد.

منبع : ایسنا

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی