وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۴

فهرست کاربری

کد خبر : 842
تاریخ انتشار : 29 آبان 1393 - 09:49

ایران طی چند روز آینده 400 میلیون دلار از هند دریافت میکند

 

دلار

به گزارش سایت بانک تو ؛ منابع صنعتی روز چهارشنبه اعلام کردند که هند به زودی و پیش از ضرب الاجل 24 نوامبر (سوم آذر) و بر اساس توافق تمدید شده موقت میان ایران و شش کشور، 400 میلیون دلار به تهران پرداخت می‌کند که بر اساس آن ایران می‌تواند بخشی از درآمد بلوکه شده نفتی خود را آزاد کند.

پالایشگران نفت هند در حال آماده سازی خود برای آزادسازی این پرداختی طی هفته جاری است و پالایشگاه و پتروشیمی "منگالور" و ایسار اویل این پرداختی را انجام خواهند داد.

دیگر پالایشگاه‌های دیگری که پرداختی خواهند داشت شرکت نفت هند و هندوستان پترولیوم است.

هند پیشتر و براساس توافقنامه موقت تمدید شده 900 میلیون دلار پرداخت کرده بود و به ایران اجازه داده بود تا بتواند بخشی از 2.8 میلیارد دلار دارایی آزاد شده بر اساس این توافق نامه را آزاد کند این مبلغ علاوه بر مبلغ 4.2 میلیارد دلار آزاد شده بین ژانویه تا جولای بوده است.

منبع دیگری که به دلیل حساس بودن موضوع نخواسته نامش فاش شود، گفت: پرداخت این مبلغ فردا انجام خواهد شد.

تقریباً یک سال از توافق موقت ژنو که در آن ایران و گروه 1+5 بر اساس "برنامه اقدام مشترک" پذیرفتند که برنامه هسته‌ای ایران به‌ازای تسهیل برخی تحریم‌ها محدود شود می‌گذرد. و اکنون تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان به‌ریاست محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه، در وین، پایتخت اتریش، حضور یافته تا برای آخرین بار پیش از پایان ضرب‌الاجل 3 آذر (24 نوامبر) به گفت‌وگو با شش قدرت جهانی بپردازند.

منبع : سایت طلا

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی