وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴

فهرست کاربری

کد خبر : 734
تاریخ انتشار : 24 آبان 1393 - 18:35

امضای تفاهم نامه میان بانک گردشگری و اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت

 

بانک گردشگری

به گزارش سایت بانک تو ، این تفاهم‌نامه به‌منظور ارتقاء سطح فعالیت‌های بانک گردشگری در حوزه صنعت نفت و در راستای برنامه‌های توسعه‌ای این بانک صورت می‌گیرد.
بر اساس این‌گزارش، کمک به تسهیل صادرات با همکاری صندوق توسعه صادرات فرآورده‌های نفتی ایران به نمایندگی ازطرف صندوق ضمانت صادرات با استفاده از ضمانت‌نامه‌های صادراتی صندوق در جهت تأمین وثایق موردنیاز بانک و بیمه‌های صادراتی به‌منظور کاهش ریسک صادرات از جمله محورهای مندرج در این تفاهم‌نامه‌است.


این گزارش حاکی است، اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران نیز به‌منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌های بانک گردشگری در حوزه‌های مرتبط با صنایع مهم و استراتژیک نفت، متعهد شده تا به حمایت از حضور بانک در عرصه‌های نفت-گاز و پتروشیمی به‌صورت مستمر در کلیه فعالیت‌های خود و شرکت‌های عضو بپردازد.


گفتنی‌است، مراسم امضای این تفاهم‌نامه با حضور مدیران ارشد هر دو مجموعه برگزار شد و «علی‌اصغر سفری» به عنوان مدیرعامل بانک گردشگری و «سیدحمید حسینی و مهدی اسپندیاری» به نمایندگی از اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران، سند یاد شده را تایید کردند.

منبع : بانک گردشگری

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی