وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۸

فهرست کاربری

کد خبر : 226
تاریخ انتشار : 14 مهر 1393 - 17:58

قیمت طلا همچنان به روند نزولی خود ادامه میدهد

 

طلا

به گزارش سایت بانک تو به نقل از رویترز، انتشار گزارش وزارت کار آمریکا که نشانگر بهبود اوضاع بازار کار و اشتغال بوده موجب افزایش ارزش دلار و کاهش تقاضا برای خرید طلا شده است.

بر اساس این گزارش کاهش تنش های سیاسی بین روسیه و اوکراین نیز تاثیر زیادی بر افت قیمت طلا در هفته های اخیر داشته است. قیمت هر اونس طلا امروز دوشنبه با 0.2 درصد کاهش به کمتر از 1188 دلار رسیده است که این پایین ترین رقم از ژوئن 2013 میلادی به شمار می رود.

قیمت پلاتین نیز در بازارهای جهانی با کاهش روبرو شده و به پایین ترین سطح از سال 2009 رسیده است. قیمت نقره نیز بار دیگر کاهش یافت و به کمترین حد از سال 2010 رسیده است.

رونالد لونگ تحلیلگر ارشد اقتصادی موسسه سرمایه گذاری لی چونگ گلد در این باره تاکید کرد که سطح حمایتی قیمت طلا در شرایط کنونی 1180 دلار خواهد بود.
افزایش ارزش دلار مشکل زیادی را برای قیمت طلا به وجود آورده است. ولی من فکر می کنم با کاهش قیمت تقاضا برای طلا با افزایش روبرو خواهد شد.

سرمایه گذاران چینی نیز با پایان یافتن تعطیلات سراسری از روز چهارشنبه وارد بازار خواهند شد و این مساله می تواند موجب افزایش مجدد تقاضا و قیمت طلا شود.

منبع : رویترز

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی