وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۹

فهرست کاربری

کد خبر : 422
تاریخ انتشار : 03 آبان 1393 - 17:07

کاهش قیمت طلا در هفته جاری

 

طلا

به گزارش سایت بانک تو در نظرسنجی این هفته کیتکو نیوز از 36 کارشناس اقتصادی 21 نفر شرکت کرده اند که از این تعداد نیز 6 نفر به افزایش قیمت طلا در روزهای آینده رای داده اند.
9 نفر نیز اعلام کرده اند که قیمت طلا با کاهش روبرو خواهد شد و 6 نفر نیز پیش بینی کردند قیمت طلا تغییر چندانی نخواهد داشت.

بر اساس این گزارش هفته گذشته نیز کارشناسان اقتصادی پیش بینی کرده بودند که قیمت طلا با کاهش روبرو خواهد شد. قیمت طلا در هفته ای که گذشت با کاهش 9 دلاری روبرو شده است.

تحلیلگرانی که به کاهش قیمت طلا رای داده اند بر این باورند که عدم توانایی طلا در شکستن سطح 1255 دلاری و کاهش مجدد قیمت نشان می دهد که این فلز زرد در روزهای آینده نیز با کاهش بیشتری روبرو خواهد شد.

برخی تحلیلگران نیز معتقدند که قیمت طلا که پیش از این تحت تاثیر کاهش ارزش دلار با افزایش نسبی روبرو شده بود بار دیگر تحت تاثیر بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا قرار گرفته و با افت روبرو شده است.

دسته ای از کارشناسان اقتصادی نیز معتقدند که قیمت طلا در روزهای آینده بین 1220 تا 1250 دلار در نوسان خواهد بود و اگر سطح حمایتی 1220 دلاری شکسته شود قیمت طلا با افت بیشتر روبرو می شود.

منبع : کیتکو نیوز

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی