وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۱

فهرست کاربری

کد خبر : 424
تاریخ انتشار : 03 آبان 1393 - 17:16

قیمت طلا در شرایط کنونی کاملا با ارزش واقعی خود فاصله دارد

 

طلا

به گزارش سایت بانک تو به نقل از کیتکو نیوز ، "ند گودمن" رئیس شرکت سرمایه گذاری دوندی تصریح کرد که ما فکر می کنیم که قیمت طلا در شرایط کنونی کاملا با ارش واقعی خود فاصله دارد.

وی افزود: من فکر می کنم قیمت طلا به زودی به کمتر از 1200 دلار خواهد رسید و در این شرایط باید یک خریدار باشیم چرا که فکر می کنم زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در بازار طلا خواهد بود.

بر اساس این گزارش وی در ادامه ضمن اشاره به تحولات بازارهای مالی و سهام جهان نیز گفت: به نظر من شاخص سهام برای کاهش شدید و ناگهانی آماده می شود. ما در یک حباب مالی بزرگ قرار داریم و این حباب هر روز احتمال ترکیدن آن وجود دارد.

در اواسط دهه 1970 میلادی آمریکا برای 39 ماه متوالی نرخ بهره منفی داشت و سرانجام این مساله منجر به بحران تورم 13 درصدی در سال 1980 میلادی شد.

این تحلیلگر ارشد اقتصادی افزود: اکنون نیز آمریکا برای 57 ماه متوالی نرخ بهره منفی را تجربه کرده است و به من اعتماد داشته باشید، تورم در راه است. ما در شرایطی شبیه دهه 1970 میلادی زندگی می کنیم.

گودمن گفت: روسیه و چین در حال خرید طلا و دارایی های آمریکایی هستند تا ذخایر ارزی خود را جایگزین دلار کنند. چین در حال خرج کردن دلارهای خود برای خرید طلا و ساختمان و مستغلات در نیویورک و سهام در بورس لندن است. آنها در حال خلاص شدن از شر ذخایر دلار خود هستند. آنها بی شک احمق نیستند آنها در شرایط کنونی طلا را ترجیح می دهند.

وی در ادامه خواستار نوآوری در صنعت تولید طلای جهان شد و گفت: با توجه به کاهش شدید قیمت طلا در ماه های گذشته ابداع و ایجاد نوآوری های پیشرفته برای تولید طلا به امری لازم و ضروری تبدیل شده تا هزینه های تولید با کاهش چشمگیری روبرو شود.

وی در پایان پیش بینی کرد که بازار سهام به زودی با افت شدیدی روبرو خواهد شد و این مساله در نهایت به نفع قیمت جهانی طلا خواهد بود.

منبع : کیتکو نیوز

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی