وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸

فهرست کاربری

کد خبر : 426
تاریخ انتشار : 03 آبان 1393 - 17:23

1240 دلار ارزش جهانی طلا

 

طلا

به گزارش سایت بانک تو به نقل از رویترز، قیمت طلا در حالی همچنان بالاتر از 1240 دلار قرار دارد که ارزش دلار به بالاترین سطح خود در یک هفته اخیر رسیده و روند خروج طلا از صندوق های سرمایه گذاری جهان همچنان ادامه دارد و این مساله فشار زیادی را بر قیمت آن وارد کرده است.

بر اساس این گزارش قیمت طلا در روزهای اخیر تحت تاثیر نگرانی سرمایه گذاران بین المللی نسبت به وضعیت اقتصادی جهان با افزایش روبرو شده است.

شاخص ارزش دلار امروز به بالاترین حد خود در یک هفته اخیر رسیده است. افزایش نسبی نرخ تورم آمریکا در ماه سپتامبر تاثیر زیادی بر افزایش ارزش دلار داشته است.

یک تاجر بازار طلا در هنگ کنگ تاکید کرد که هنوز نگرانی هایی در خصوص وضعیت اقتصادی جهان وجود دارد ولی با افزایش مجدد ارزش دلار طلا بخشی از افزایش قیمت خود را از دست داده است.

سرمایه گذاران منتظر انتشار آمارهای اقتصادی بیشتر در آمریکا طی روزهای آینده هستند. این آمارها می تواند وضعیت بازار طلا و ارزش دلار را روشن کند.

قیمت طلا امروز به 1242 دلار در هر اونس رسیده است. این رقم روز گذشته با افت 0.7 درصدی روبرو شده بود. قیمت طلا چهارشنبه گذشته به بیش از 1255 دلار رسیده بود که این بالاترین رقم در 5 هفته اخیر به شمار می رود.

میزان ذخایر طلای صندوق اس پی دی آر نیز روز گذشته به کمتر از 749 تن رسید که این رقم پایین ترین میزان از اواخر 2008 میلادی به شمار می رود.

منبع : رویترز

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی