وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴

فهرست کاربری

کد خبر : 612
تاریخ انتشار : 17 آبان 1393 - 17:58

تحلیل کیتکونیوز در مورد قیمت طلا در روزهای آینده

 

طلا  

به گزارش سایت بانک تو به نقل از کیتکونیوز، تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که افزایش قیمت طلا در روز جمعه پس از انتشار گزارش وزارت کار آمریکا بهترین فرصت برای فروش ذخایر طلا خواهد بود.

بر اساس این گزارش از 36 کارشناس ارشد اقتصادی، 23 نفر در نظرسنجی این هفته کیتکو شرکت کرده اند که از این تعداد نیز 6 نفر به افزایش قیمت طلا رای داده اند.

14 نفر نیز پیش بینی کردند که قیمت طلا در روزهای آینده با کاهش روبرو خواهد شد و 3 کارشناس اقتصادی نیز اعلام کردند قیمت طلا در هفته آینده تغییر چندانی نخواهد داشت.

هفته گذشته نیز کارشناسان اقتصادی به کاهش قیمت طلا رای داده بودند. برخی تحلیلگران بر این باورند که علی رغم افزایش قیمت طلا در روز جمعه پس از انتشار گزارش وزارت کار آمریکا روند نزولی قیمت طلا در روزهای آینده ادامه خواهد یافت.

بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا و ادامه روند صعودی ارزش دلار در برابر یورو و ین مهمترین عامل کاهش احتمالی قیمت طلا در روزهای آتی خواهد بود.

دسته دیگری از کارشناسان اقتصادی نیز اعلام کردند که انتشار گزارش وزارت کار آمریکا که نشانگر ایجاد فرصت های شغلی کمتر از انتظارات بوده طی هفته آینده نیز موجب افزایش قیمت طلا خواهد شد.

منبع : کیتکو نیوز

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی