وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۷

فهرست کاربری

کد خبر : 864
تاریخ انتشار : 02 آذر 1393 - 09:49

چالش قیمت طلا برای حفظ سطح 1200 دلاری

 

طلا

به گزارش سایت بانک تو به نقل از کیتکو نیوز، برخی تحلیلگران و تاجران بازار طلا معتقدند که اکنون بهترین زمان برای فروش ذخایر طلا است و افزایش قیمت طلا به بالای 1200 دلار چندان دوام نخواهد داشت.

بر اساس این گزارش جیمز راملی تاجر بازار طلا تاکید کرد که افزایش قیمت طلا به بالای 1200 دلار در هر اونس موقتی است و با توجه به تحولات اقتصادی جهان این روند چندان ادامه نخواهد داشت. سرمایه گذارانی که طلا را زیر 1200 دلار در هر اونس خریداری کرده اند در این شرایط اقدام به فروش خواهند کرد و این مساله بار دیگر قیمت طلا را کاهش خواهد داد.

وی افزود: قیمت 1200 دلاری سطح مقاومتی مهمی برای طلا به شمار می رود و باید دید این فلز زرد تا چه زمانی می تواند بار دیگر این سطح را حفظ کند و وارد کانال 1100 دلاری نشود.

جیمز کامیسکی تحلیلگر ارشد موسسه مالی آرچر نیز تاکید کرد که قیمت طلا در کوتاه مدت بین 1175 تا 1200 دلار تثبیت شده است. اگر طلا بتواند سطح مقاومتی 1250 دلاری را بشکند باید منتظر جهش چشمگیر این فلز زرد در روزهای آینده باشیم.

وی افزود: در شرایط کنونی نوسانات ارزش دلار بیشترین تاثیر را بر قیمت جهانی طلا خواهد داشت. سطح حمایتی قیمت طلا نیز در کوتاه مدت 1175 دلار خواهد بود و در صورت شکسته شدن این سطح قیمت طلا به 1150 دلار می رسد.

منبع : کیتکونیوز

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی