وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۱

فهرست کاربری

کد خبر : 212
تاریخ انتشار : 12 مهر 1393 - 19:14

بانک کارآفرین در فهرست پنج بانک فعال تر بورس اوراق بهادار تهران قرار گرفت.

 

بانک کارآفرین

به گزارش بانک تو ، به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، براساس آخرین بررسی های انجام شده از شرکت های فعال بورس برای دوره سه ماهه دوم سال 93، بانک کارآفرین با نماد «وکار1» در رتبه 35 شرکت ها و پنجم در بین بانک های فعال کشور در بورس قرار گرفت.
براساس این آمار، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین(تاپیکو)، پالایش نفت بندرعباس، فولاد مبارکه اصفهان و شرکت ارتباطات سیار پنج شرکت فعال تر بورس اوراق بهادار در تابستان 93 بوده اند.


این شاخص که در بورس های معتبر جهانی از جهات مختلف وضعیت سهام مهم بازار را نشان می دهد، شناسایی شرکت های ممتاز یا دارای موقعیت برتر را اغلب بر پایه معیارهای قدرت نقدشوندگی سهام، میزان تأثیرگذاری شرکت بر بازار و برتری نسبت های مالی بررسی می کند.
گفتنی است، روش محاسبه این شاخص نیز به این صورت است که بر مبنای ارزش جاری بازار سهام به طور فصلی(سه ماهه) شرکت هایی انتخاب می شوند که بیترین درصد ارزش بازار را دارا هستند. این شرکت ها شاخص مربوط به خود را دارند، در پایان فصل ارزش شرکت ها بازنگری می شود و در صورت عدم احراز شاخصه های حضور، بعضی از شرکت ها از گردونه 50 شرکت فعال تر خارج و شرکت های دیگر جایگزین آن ها می شوند.

منبع : بنکر

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی