وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۷

فهرست کاربری

کد خبر : 891
تاریخ انتشار : 03 آذر 1393 - 12:02

واکنش کارکنان بانک کارآفرین نسبت به خداحافظی مدیرعامل این بانک

 

بانک کارآفرین

 به گزارش سایت بانک تو ،  پاشایی فام پیش از رفتن به بانک کارآفرین پیشنهاد معاونت وزیر امور اقتصادی را در اختیار داشت اما کار در یک بانک خصوصی را بر کار در وزارتخانه که اتفاقا دوست و همکار صمیمی اش سکاندار آن وزارتخانه بود ترجیح داد و به بانک کارآفرین رفت ولی این رفتن تنها چند ماه به طول انجامید و معاون سابق بانک مرکزی و مدیرعامل پیشین بانک سپه خیلی زود عطای کار در بانک کارآفرین را به لقایش بخشید.


این خبر برای بسیاری از کارکنان این بانک شوک آور بود چرا که به اعتقاد این افراد پس از رفتن عقیلی از بانک کارآفرین، گویا شاخصه های توسعه ای این بانک در تمام زمینه ها با وی به بانک دیگری رفت، حال آنکه پاشایی فام فردی بود که می توانست به این بارقه های ناامیدی روحیه ای دیگر گونه ببخشد.


با نگاهی به اظهار نظرهای بانکداران کارآفرین که توام با ناراحتی و خشم همراه است چند نکته قابل تعمق می باشد که می تواند برای هیات مدیره و تصمیم گیران این بانک موثر و کارگشا باشد.

به اعتقاد کارمندان این بانک، پاشایی فام قصد ماندن و سرو سامان دادن داشت ولی به وی اجازه ندادند و با دخالت های بی جا مانع برنامه ریزی های وی شدند.
بسیاری از استراتژیست های بنگاه های اقتصادی قرن حاضر معتقدند که پیشبرد و توسعه یک سازمان از کارکنان کوچک آن بنگاه اقتصادی شروع می شود، و نادیده گرفتن آن همانا ضرر و زیانی است که روی دستان مدیران ارشد به عنوان متهم خرابی ها می ماند.
در پایان خاطرنشان می شود بنکر رسانه ای است تخصصی و بی طرف و متعلق به بانکدارانی است که حرف ها و انتقادهایی برای گفتن و شنیده شدن دارند.

منبع : بانک کارآفرین

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی