وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹

فهرست کاربری

کد خبر : 472
تاریخ انتشار : 06 آبان 1393 - 18:20

بانک ملی برای بدهکاران خود خط و نشان کشید

 

بانک ملی

به گزارش سایت بانک تو ، عبدالناصر همتی در گفت‌و‌گویی به تسنیم اظهار کرد: مطالبات معوق بانک ملی بسیار بوده و تلاش می کنیم تا آن را وصول کنیم، البته بخش قابل توجهی از مطالبات در حال نتیجه‌گیری و وصول است.
وی مطالبات بانک ملی ایران از بخش خصوصی را ۱۳ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: پنج هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از معوقات بانک ملی در اختیار ۵۴ نفر است که نیمی از معوقات بانک ملی را تشکیل می‌دهد.


همتی با اشاره به اینکه ۱۰ کمیته برای وصول مطالبات بانکی در حال مذاکره با بدهکاران هستند، گفت: امیدواریم در آینده نزدیک بخش قابل توجهی را وصول یا تعیین تکلیف کنیم.
مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به اینکه بانک از طریق مذاکره به دنبال وصول مطالبات است، تصریح کرد: در صورتی که بدهکاران بانکی نسبت به پرداخت معوقات بانک اقدام نکنند از طریق اقدام قانونی، حقوقی و مراجع قضایی این مسائل را پیگیری می‌کنیم.


وی درباره اعلام اسامی دانه‌درشت‌های بدهکار بانک ملی گفت: ضرورتی برای اعلام اسامی بدهکاران دانه‌درشت دیده نمی‎شود چراکه بسیاری از آن‌ها تولیدکننده و فعال اقتصادی هستند.
مدیرعامل بانک ملی ایران عنوان کرد: در صورتی که بدهکاران بر عدم پرداخت معوقات و مطالبات بانک مصر و محکم باشند با هماهنگی قوه قضاییه اسامی آن‌ها اعلام می‌شود.


وی همچنین درباره دریافت کارمزد از دستگاه‌های کارت‌خوان نیز گفت: این مسئله پیچیده است و جای بحث بسیاری دارد ولی واقعیت این است که در تمام دنیا این کارمزد از فروشگاه‎ها اخذ می‌شود.
همتی تأکید کرد: تعیین میزان و چگونگی دریافت آن بررسی بیشتری نیاز دارد، قرار است در شورای پول و اعتبار در این زمینه بحث شود تا به تفاهمی که مورد رضایت همه قرار بگیرد، برسیم.

منبع : بانک ملی

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی