وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶

فهرست کاربری

کد خبر : 901
تاریخ انتشار : 03 آذر 1393 - 13:14

مطالبات معوق بانک ملی

 

بانک ملی

به گزارش سایت بانک تو ، در این نشست که مدیر امور حراست و روسای ادارات کل حراست، حفاظت فیزیکی و فنی و حوزه مدیریت نیز حضور داشتند، مدیرعامل بانک ملی ایران تأکید کرد : فعالیت حراست‌های بانک مکمل فعالیت واحدهای بازرسی است و چشم و گوش مدیریت و مشاوری امین برای مدیریت بانک هستند.


دکتر همتی تأکید کرد: مجموعه نیروهای خدوم حراست بانک نقش مهمی در خنثی کردن توطئه‌ها، حفاظت از اسناد، تأسیسات و اماکن حساس، کنترل و نظارت بر عملکرد پرسنل و جلوگیری از تخلفات در بانک طی بیش از سه دهه گذشته داشته‌اند.


دکتر همتی افزود: همانگونه که در جلسه با بازرسین محترم بانک داشتم، اینجا نیز تأکید می‌کنم هدف ، سالم‌سازی فضای کسب وکار و جلوگیری از تخلفات عمده مالی و نظارت و کنترل بر امور جاری و عملکرد پرسنل است و به هیچ وجه نباید تبدیل به وسیله‌ای جهت بزرگنمایی اشکالات جزئی و تسویه حساب‌های شخصی و گزارشات غیر واقعی در مورد افراد عملکرد آن‌ها شود.

حفظ آبروی اشخاص حتی اگر انحرافی نیز دیده شود و دادن اطلاعات صحیح به مدیریت بایستی در اولویت‌ کار همه همکاران حراست باشد. گزارش‌ها بایستی مستند، درست و بر مبنای اطلاعات صحیح باشد.


مدیرعامل بانک ملی ایران بر همکاری جدی واحدهای حراست با ادارات و دوایر وصول مطالبات تأکید کرده و افزود: امروز مهمترین مشکل بانک ملی حجم مطالبات معوق آن است و مدیریت عزم جدی برای حل آن دارد لذا همکاران حراست می‌توانند برای نتیجه گرفتن از اقدامات در این زمینه کمک‌های خوبی انجام دهند.


دکتر همتی ضمن تشریح مجموعه اقدامات مدیریت در زمینه جذب منابع، سیاست‌های اعتباری، وصول مطالبات، اصلاح ساختار IT بانک، شفاف‌سازی مالی و برنامه واگذاری شرکت‌ها، آینده بانک را مطلوب توصیف کرده و عزم مدیریت و کارکنان بانک برای ارتقای جایگاه بانک ملی ایران را اعلام کرد.


دکتر همتی در پایان از مدیر امور حراست بانک به خاطر همراهی صمیمانه و همه تلاش‌ها و زحمات و خدمات صادقانه‌اش قدردانی کرد.
در انتهای نشست مدیرعامل بانک به سؤالات متعدد مسئولین حراست بانک پاسخ گفت.

منبع : بانک ملی

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی