وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۵

فهرست کاربری

کد خبر : 790
تاریخ انتشار : 26 آبان 1393 - 20:18

برندگان 50 میلیونی طرح کارشا بانک ملت

 

بانک ملت

به گزارش سایت بانک تو ، در این قرعه کشی ها که با استفاده از سیستم گوی و گردونه و رایانه برگزار شد، دو نفر از مشتریان بانک ملت، برنده کمک هزینه 500 میلیون ریالی سفر به عجایب هفتگانه جهان شدند.


بر اساس این گزارش، این قرعه کشی بین آن دسته از مشتریان بانک ملت برگزار شد که طی اولین دوره دوماهه اجرای طرح کارشا از روز اول شهریورماه تا پایان مهرماه سال جاری، موفق به کسب حداقل 50 کارشا شدند.


در قرعه کشی دوم طرح کارشا، نیز 20 سکه کارشا( سکه 83 گرمی از طلای 24 عیار) بین آن دسته از مشتریان بانک ملت که در اولین دوره دوماهه اجرای این طرح، حداقل 30 کارشا به دست آورده اند قرعه کشی شد.


قرعه  کشی 200 سکه تمام بهار آزادی، سومین قرعه کشی انجام شده از سوی باشگاه مشتریان بانک ملت بودکه در آن 200 مشتری بانک ملت که در اولین دوره دوماهه طرح کارشا، حداقل 10 کارشا کسب کرده بودند، به قید قرعه برنده 200 سکه بهار آزادی شدند.


این گزارش حاکی است، جوایز کمک هزینه 500 میلیون ریالی سفر به عجایب هفتگانه جهان به حساب آنان در بانک ملت واریز خواهد شد و دیگر جوایز نیز پس از تماس تلفنی، به نشانی برندگان ارسال خواهد شد.
 اسامی برندگان نخستین دوره دوماهه طرح کارشا، پس از طی مراحل اداری لازم از طریق سایت باشگاه مشتریان و سایت اینترنتی بانک ملت به اطلاع مردم خواهد رسید.

منبع : بانک ملت

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی