وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۹

فهرست کاربری

کد خبر : 830
تاریخ انتشار : 28 آبان 1393 - 19:39

بانک پاسارگاد برای دومین سال متوالی به‌عنوان سرآمدترین سازمان شد

 

بانک پاسارگاد

 به گزارش سایت بانک تو ،  خسرو رفیعی ضمن اعلام این خبر گفت: در ششمین دوره جایزه ملی تعالی منابع‌انسانی که در تاریخ 27 آبان 1393 در محل سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، بانک‌پاسارگاد با کسب رتبه نخست و دریافت  نشان برنز 4 ستاره، به عنوان سرآمدترین سازمان ایرانی برگزیده شد. وی ادامه داد: این در حالی است که بانک پاسارگاد در سال گذشته نیز با کسب رتبه نخست و دریافت نشان برنز 3 ستاره به عنوان سازمان سرآمد در بین کلیه سازمان‌های شرکت‌کننده شناخته شده بود.


مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد افزود: این موفقیت به دلیل توجه ویژه مدیران بانک‌پاسارگاد به سرمایه‌انسانی بانک، به عنوان یکی از مهم‌ترین و ارزشمندترین سرمایه‌های بانک به دست آمده است. سرمایه‌انسانی که با سرلوحه قرار دادن شعار بانک مبنی بر " مشتری ذات بانک است" تنها به خدمت به مردم گرامی و توجه به اصل مشتری‌مداری می‌اندیشند.  


 گفتنی است جایزه تعالی منابع انسانی در سه سطح گواهینامه، تقدیر نامه و نشان و بر اساس ارزیابی عملکرد حوزه منابع‌انسانی سازمان‌ها، همه ساله به سازمان‌های برتر ایرانی که مطابق نظام‌نامه جایزه، حایز شرایط لازم هستند، اعطا می‌شود.

منبع : بانک پاسارگاد

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی