وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۸

فهرست کاربری

کد خبر : 635
تاریخ انتشار : 18 آبان 1393 - 19:49

برگزاری مجمع عمومی پست بانک

 

پست بانک

به گزارش سایت بانک تو ، مهندس قنبری معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌عنوان نماینده دولت و رئیس مجمع در ابتدای این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) و خیرمقدم به سهامداران و نمایندگان آنان به تشریح برنامه‌های این جلسه پرداخت و گفت: درحال حاضر بانک‌ها عمدتاً درشهرها قرار دارند و کمتر به روستاها توجه دارند.

اما از زمانی که پست بانک ایران حسب قانون در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری ایجادشده، رسالت ارائه خدمات خرده بانکداری در روستاها و مناطق کمتربرخوردار به عهده این بانک قرار داده شده است.


وی افزود: دربرنامه ششم توسعه کشور، این بانک به‌عنوان بانک تخصصی بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات ملحوظ و مجموعه‌های پست، پست بانک ایران و خدمات هوائی پیام در داخل یک مجموعه ساماندهی خواهد شد.


قنبری تصریح کرد: پست بانک ایران به عنوان بانک عامل وزارت و مجموعه‌های وابسته تعیین‌شده و امید است تمامی فعالیت‌ها بانکی آنها از طریق این بانک انجام ‌شود.


معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهارداشت: در سال 92، چهارهزار دفترخدمات ارتباطی روستائی درسطح کشور به خطوط پرسرعت اینترنت مجهزشده و زمینه بسیار مناسبی را برای رفع نیازهای بانکی و ارتباطی فراهم ساخته است.


وی تأکید کرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برنامه‌های خوبی برای این بانک درنظر دارد و تلاش می‌کند جایگاه آن را درسطح جامعه و نظام بانکی کشور بیش از پیش ارتقاء بخشد.
قنبری خاطرنشان ساخت: با توجه به فراهم‌نمودن بسترهای لازم در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انتظار داریم این بانک بتواند با بهره‌گیری از آن، بهترین خدمات بانکداری بانکداری الکترونیکی را به هموطنان ارائه نماید.


معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درپایان با اشاره به پوشش 20هزار نقطه روستائی کشور به ارتباطات پرسرعت در سال 93، اظهارامیدواری کرد: این بانک با توجه به ظرفیت‌های خوب به‌سمت بازارهای جدید حرکت کرده و به دنبال گسترش خدمات غیرحضوری و بانکداری مجازی در سطح کشور به ویژه در روستاها باشد.


بنابراین گزارش: در ادامه پس از تشکیل هیأت رئیسه مجمع، دستور جلسه حسب اعلان قبلی به ترتیب توسط مهندس قنبری قرائت و موضوعات مورد تصویب سهامداران قرارگرفت.
طبق این گزارش: در این جلسه ترکیب اعضای هیأت مدیره شامل؛ سه‌نفر نماینده دولت و دونفر نماینده سهام عدالت تعیین شد که انشاء‌الله به تأئید بانک مرکزی خواهید رسید و سازمان حسابرسی به‌عنوان بازرس و حسابرس قانونی و روزنامه‌های دنیای‌اقتصاد و اطلاعات نیز همچنان به‌عنوان روزنامه‌های رسمی این بانک جهت درج آگهی‌ها تعیین شدند و موضوع ماده 44 اساسنامه بانک درخصوص تعیین یک نفر به عنوان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل هم به تصویب سهامداران رسید.


همچنین مهندس قنبری درجریان این جلسه به سئوالات و ابهامات مطرح شده توسط سهامداران پاسخ‌های لازم را ارائه کرد.
گفتنی است: پس از پایان رسمی مجمع رئیس هیأت مدیره، اعضای هیأت مدیره و برخی از مدیران این بانک درجمع سهامداران حاضر و به سئوالات آنان پاسخ دادند.

منبع : پست بانک

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی