وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۶

فهرست کاربری

کد خبر : 746
تاریخ انتشار : 24 آبان 1393 - 20:07

ارائه خدمات به ارتباطات توسط پست بانک

 

پست بانک

به گزارش سایت بانک تو ، دکتر غلامحسین صباغی عضو هیأت مدیره در نشست مشترک با رؤسا و کارکنان امورشعب و مناطق با بیان مطلب فوق گفت: درحال حاضر حمایت خوبی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت‌های وابسته از این بانک انجام می‌شود و همین امر موجب شده تا در یک فضای تعاملی و مناسب برای پیشبرد اهداف بانک و بهبود وضعیت با جدیت تلاش نموده و پاسخگوی تکالیف جدید باشیم.


وی با اشاره به تفاهم نامه منعقده بین پست بانک ایران و مرکز توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری درخصوص ایجاد صندوق تأمین مالی خرد روستائی افزود: در همین راستا و به منظور اجرای بسته توسعه روستائی مبتنی بر آئین‌نامه اجرائی ماده 194 برنامه پنجم توسعه، این بانک از سوی مرکز فوق به عنوان مجری آن انتخاب شده و در مرحله اول 2000 صندوق در روستاها ایجاد می‌شود.


صباغی تصریح کرد: همه واحدهای ستادی و اجرائی پست بانک با همیاری و مدیریت محلی و حمایت دولت و مجلس، آماده اجرای این مهم در راستای حمایت از تولید و اشتغال‌زائی در روستاها هستند.


عضو هیأت مدیره عنوان کرد: کارهای بزرگی در پست بانک ایران انجام شده و همه باید جهت پیشرفت اهداف تعیین شده بانک پاسخگو باشیم. براین اساس همه وظیفه دارند با توجه به حرکت و شروع خوبی که در اجرا ایجاد شده به نظرات و ایده‌های مدیران، رؤسای شعب و دیگر کارکنان که به طرق مختلف بیان می‌شود توجه نمایند.


وی درپایان بر تقویت فرهنگ غنی کار در مجموعه بانک و پرهیز از حواشی و تمرکز بر خدمت به هموطنان مبتنی بر امور حرفه‌ای و تخصصی تأکید کرد.
محمود شیردل مدیرامور شعب و مناطق نیز در این نشست گزارشی از عملکرد این حوزه ارائه و از حمایت اعضای هیأت مدیره نیز تقدیر کرد.
گفتنی است: این جلسه هریک از رؤسای ادارات زیرمجموعه امور شعب و مناطق به بیان دیدگاه‌ها و نظرات و همچنین مشکلات حوزه‌های خود پرداختند.

منبع : پست بانک

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی