وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۴

فهرست کاربری

کد خبر : 815
تاریخ انتشار : 27 آبان 1393 - 21:03

هدف پست‌بانک ایران از ایجاد صندوق‌ قرض‌الحسنه چیست ؟

 

پست بانک

به گزارش سایت بانک تو ، دکتر غلامحسین صباغی عضو هیأت مدیره در نشست مشترک با مدیرعامل و مدیران صندوق‌ قرض‌الحسنه این بانک ضمن بیان مطلب فوق گفت: فعالیت‌ در حوزه قرض‌الحسنه‌ به مرور از سطح سیستم بانکی به سطح خانواده‌ها و صندوق‌های محلی تغییر یافته و با توجه به تصمیم بانک مرکزی مبنی بر را‌ه‌اندازی صندوق قرض‌الحسنه در هر بانک به منظور مصرف منابع تجهیز شده صرفاً در بخش قرض‌الحسنه، پست‌بانک ایران نیز در اجرای این تکلیف اقدام به تأسیس صندوق نمود.


وی با اعلام حمایت همه جانبه از صندوق، فعالیت در تمامی شعب را مورد تأکید قرار داد.
همچنین رسول زندی مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه پست بانک ایران در این نشست ضمن ارائه گزارشی گفت: با توجه به آغاز فعالیت رسمی صندوق از تیرماه سال جاری، عملکرد این صندوق رو به رشد بوده و همه سرپرستی‌ها همکاری خوبی داشته و تاکنون در 272 شعبه بانک درسطح کشور نرم‌افزار قرض‌الحسنه نصب و عملیاتی شده ‌است.


وی تصریح کرد: استان‌های خراسان شمالی، آذربایجان شرقی و غربی، بوشهر و فارس از جمله استان‌هائی هستند که تاکنون عملکرد خوبی داشته‌اند. البته همه استان‌ها از فعالیت در این بخش استقبال کردند.
زندی با تأکید بر اولویت دادن به IT تصریح کرد: با تلاش شبانه‌روزی مدیران و کارکنان، نرم‌افزار موجود بصورت لحظه‌ای(Online) فعالیت‌های قرض‌الحسنه را در همه استان‌ها بطور کامل عملیاتی نموده و پشتیبانی لازم نیز انجام می‌شود.


مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه درپایان بر تعامل با حوزه‌های مختلف بانک به ویژه حوزه فناوری اطلاعات تأکید و ابراز امیدواری کرد بتوانیم اولین کارت بانکی ویژه صندوق را صادر کنیم.
همچنین در این نشست فؤاد پورکمال به عنوان سرپرست مدیریت نظارت و پیگیری صندق قرض‌الحسنه پست‌بانک ایران معرفی شد.
گفتنی است: دکتر صباغی پس از این نشست از بخش‌های مختلف صندوق‌ قرض‌الحسنه بازدید و ضمن ارائه رهنمودهای لازم با هریک از کارکنان به گفتگو پرداخت و از نظرات آنان مطلع شد.

منبع : پست بانک

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی