وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۹

فهرست کاربری

کد خبر : 346
تاریخ انتشار : 24 مهر 1393 - 19:54

فروش قدرالسهم بانک صادرات ایران از شرکت صنایع پتروشیمی زنجان

بانک صادرات در بورس

بانک صادرات ايران در راستای تأکیدات ریاست محترم جمهور، وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل محترم بانک مرکزی و همگام با سیاست های اقتصادی دولت تدبیر و امید به منظور کمک به رونق اقتصادی کشور با فروش سهام خود در شرکت صنایع پتروشیمی زنجان گام دیگری برای خروج از بنگاه داری برداشت.

به گزارش بانک تو به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای اجرای دستورالعمل بانک مرکزی در رابطه با خروج بانکها از فعالیت های بنگاه داری ضمن اعلام آمادگی واگذاری شرکت های تحت پوشش خود اقدام به فروش قدرالسهم خود در شرکت صنایع پتروشیمی زنجان از طریق بورس نموده است. این اقدام می تواند علاوه بر ایجاد رونق اقتصادی موجب سودآوری بانک گردد و زمینه ایفا نقش پر رنگ تر بانک به عنوان واسطه وجوه را فراهم سازد.

شایان ذکر است بر اساس بسته خروج غیر تورمی از رکود وزارت امور اقتصادیی و دارایی، بانکها موظفند طی سه سال اموال و املاک مازاد خود را به فروش برسانند که بانک صادرات ایران با در نظر گرفتن شرایط حاکم بر اقتصاد کلان برنامه واگذاری شرکت های زیر مجموعه و سهام مربوطه را آغاز نموده است.

گفتنی است بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک خصوصی بورسی کشور که همواره گام های بلندی در توسعه، آبادانی کشور اسلامی برداشته است بی شک با اجرای این سیاست نقش مؤثری در بازار سرمایه ایفا خواهد نمود.

 

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی