وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۲

فهرست کاربری

کد خبر : 686
تاریخ انتشار : 20 آبان 1393 - 20:45

پرداخت حدود ٢٠٠ هزار فقره وام ازدواج و تهیه جهیزیه توسط بانک صادرات

 

بانک صادرات

به گزارش سایت بانک تو ،  این بانک در راستای اشاعه فرهنگ قرض الحسنه و همسو با سیاست های دولت تدبیر و امید و انجام تکالیف و رسالت های اجتماعی خود از ابتدای سال تا مورخ هشتم آبان ماه سالجاری، ١٩٨ هزار و ١٧ فقره وام ازدواج و تهیه جهیزیه را به متقاضیان پرداخت نموده  و مانده کل پرداختی این بانک در سر فصل قرض الحسنه ازدواج بالغ بر ٥هزار و ٩٢٠ میلیارد ریال می باشد و این بانک مبلغ ٥٦٤ میلیارد ریال را در سایر سر فصل های قرض الحسنه همچون: درمان بیماری، تعمیر و ودیعه مسکن، کمک به زلزله زدگان ، اشتغالزایی، تجهیز مدارس و.... پرداخت کرده است.


بر اساس این گزارش آمارهای عملکردی درخصوص سرفصل های تکلیفی و الزامات قانون بودجه نشان می‌دهد که این بانک ٨٠هزار ٩٩٧ میلیارد ریال تسهیلات را در سرفصل های تسهیلات مسکن ایثارگران، خرید گندم و محصولات کشاورزی، صندوق توسعه ملی، بافت فرسوده، نوسازی مسکن روستایی و... پرداخت کرده است.


گفتنی است بر اساس تفاهم نامه ای که بین این بانک و صندوق بازنشستگی کشور به امضا رسیده است مقرر شد در راستای رفع نیاز های بازنشستگان تعداد ٢٠٠ هزار فقره وام قرض الحسنه را به آنها پرداخت نماید.
شایان ذکر است منابع مالی برای پرداخت های وام قرض الحسنه ،حساب های پس انداز قرض الحسنه می باشد که هموطنان گرامی با افتتاح و یا افزایش موجودی حساب های مذکور می توانند بانک صادرات ایران را در این اقدام حسنه همراهی و یاری نمایند.

منبع : بانک صادرات

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی