وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸

فهرست کاربری

کد خبر : 161
تاریخ انتشار : 07 مهر 1393 - 19:11

بانک سامان از بازرگانان ایران و سوئیس حمایت میکند

 

بانک سامان

به گزارش بانک تو ، در این نشست که با حضور جولیو هاز سفیر سوییس در ایران، تعدادی از رایزنان اقتصادی سفارت‌های اروپایی در ایران و جمعی از تجار و صادرکنندگان ایرانی برگزار شد، ولی ضرابیه رییس هیئت‌مدیره بانک سامان، در سخنانی با اشاره به نقش سازنده بانک سامان در زمینه تجارت خارجی کشور در سال‌های اخیر اظهار داشت: بانک سامان با اتکا به ارتباط کارگزاری مناسب با بانک‌های معتبر جهان، توانایی دارد یاری‌گرفعالان این عرصه باشد.


رییس هیئت‌مدیره بانک سامان تصریح کرد: در سال‌های اخیر، خدمات گسترده‌ای در زمینه تجارت و صادرات به مشتریان بانک ارائه شده است و در سال گذشته، حدود 13درصد کل واردات کشور،  25 درصد کل واردات صنایع غذایی و بیش از 35 درصد واردات دارو و تجهیزات پزشکی با حمایت بانک سامان صورت گرفته است.
جولیو هاز سفیر سوئیس در ایران نیز در این نشست، با ابراز خرسندی از ایجاد این شورای مشترک اظهار امیدواری کرد که فعالیت‌های این اتاق، سبب توسعه تجارت میان دو کشور شود.
بر اساس این گزارش، حسین سلیمی رئیس هیات مدیره و شریف نظام مافی مدیرعامل اتاق بازرگانی ایران و سوئیس نیز درباره اهداف و چشم‌انداز اتاق به بیان نقطه‌نظرات خود پرداختند.

منبع : بانک سامان

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی