وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۱

فهرست کاربری

کد خبر : 430
تاریخ انتشار : 03 آبان 1393 - 17:39

بانک سامان کارت اعتباری جدیدی با نام «آسا‌کارت» عرضه کرد

 

بانک سامان

 به گزارش سایت بانک تو ، «آسا‌کارت» یکی از انواع کارت­‌‌های اعتباری بانک سامان است که به مشتریان امکان می‌دهد، بدون نیاز به پول نقد، با اعتبار خود نزد بانک سامان خرید و در آینده‌ بدهی خود را به‌طور کامل یا اقساطی تسویه کنند.


بر اساس این گزارش، برای نخستین بار در نظام بانکی کشور، ثبت درخواست، اعتبارسنجی و مشخص‌سازی سقف مبلغ اعتبار مشتری به‌صورت اینترنتی صورت می‌گیرد و تمام متقاضیان، شامل مشتریان فعلی بانک سامان و نیز افرادی که با دریافت این کارت، به جمع مشتریان بانک می‌­پیوندند، می‌توانند با مراجعه به ‌وب‌سایت بانک سامان به نشانی  www.sb24.com  یا یکی از شعب بانک، درخواست خود را ثبت کنند.


در مرحله اول، سقف اعتبار «آسا‌کارت» 40 میلیون ریال (چهار میلیون تومان) است و برای هر مشتری فقط یک آساکارت صادر می‌شود. این کارت در مرحله نخست در اختیار شهروندان تهرانی قرار می‌گیرد و در مرحله بعدی در شعب سراسر کشور قابل ارایه خواهد بود.


گفتنی است، متقاضیان دریافت «آسا‌کارت» برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به یکی از شعب بانک سامان در شهر تهران مراجعه کرده یا با شماره 6422-021 مرکز سامان ارتباط تماس بگیرند یا به وب سایت بانک سامان مراجعه نمایند.

برای ورود به صفحه آسا‌کارت اینجاکلیک کنید.
 

منبع : بانک سامان

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی