وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰

فهرست کاربری

کد خبر : 664
تاریخ انتشار : 19 آبان 1393 - 23:45

برندگان مسابقه شاد هستیم بانک سامان مشخص شدند

 

بانک سامان

به گزارش بنکر سایت بانک تو ، در دور نخست مسابقه عکاسی #شادهستیم که از 15 مهر تا 15 آبان ماه جاری برگزار شد، 46 عکس دریافتی در شبکه‌های اجتماعی لنزور، اینستاگرام منتشر شد و مورد داوری قرار گرفت.


بر اساس این گزارش، شاخص‌های مدنظر هیات‌داوران در این مسابقه شامل موارد کیفی و کمی از جمله تعداد لایک، تعداد کامنت، تعداد افراد حاضر در عکس، حس شادمانی، تکنیک، فضاسازی و خلاقیت بوده است.


این گزارش حاکی است، جوایز این مسابقه در هر ماه، برای نفر اول مبلغ پنج میلیون ریال، نفر دوم سه میلیون ریال و نفر سوم دو میلیون ریال است. جوایز برندگان مرحله نخست از طریق نزدیک‌ترین شعبه بانک سامان به محل سکونت آن‌ها اهدا خواهد شد.


گفتنی است، کمپین #شادهستیم با هدف توسعه خدمات الکترونیکی بانک سامان و همچنین ورود به عرصه بانکداری اجتماعی در فضای مجازی از 15 مهر 1393 همزمان با عید سعید قربان آغاز شده و تا پایان تعطیلات نوروز 1394 ادامه خواهد داشت.


عموم هموطنان برای دریافت اطلاعات بیشتر از این کمپین و چگونگی ارسال عکس‌های خود می‌توانند به صفحه این کمپین در وب‌سایت بانک سامان به نشانی http://www.sb24.com/Fa/shadhastimمراجعه کنند.

منبع : بانک سامان

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی