وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۸

فهرست کاربری

کد خبر : 996
تاریخ انتشار : 11 آذر 1393 - 19:42

افتتاح ۹ طرح جدید به زودی در بانک صنعت ومعدن

 

بانک صنعت و معدن

به گزارش سایت بانک تو ، علی اشرف افخمی در دیدار سیدصفدر حسینی رئیس و اعضای هیات عامل صندوق توسعه ملی از این بانک، اظهار داشت:ا مضای قرارداد 2.5 میلیارد دلاری مزبور توسط صندوق توسعه ملی، پس از ارایه عملکرد در خصوص قرارداد 3.9 میلیارد دلاری که به تازگی صورت گرفته بود، انجام می شود.


به گفته مدیرعامل بانک یادشده، مبلغ کل قرارداد امضا شده میان این بانک و صندوق توسعه ملی در سه سال گذشته 10.4میلیارد دلار است.


افخمی، میزان گشایش اعتبار برای 125 طرح را 2.9 میلیارد دلار ذکر کرد و گفت: میزان پرداخت شده به 75 طرح بالغ بر 664 میلیون دلار بود.


افخمی خواستار تغییر شرایط صندوق توسعه ملی برای پرداخت تسهیلات به طرح های دانش بنیان از نظر نرخ سود و دوره بازپرداخت تسهیلات شد.
وی گفت: تاکنون بیش از 90 درصد از تسهیلات بانک صنعت و معدن به بخش خصوصی پرداخت شده است.


براساس این گزارش، حسینی رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی گفت: بانک صنعت و معدن نقش ویژه ای در ارتقا اقتصادی و صنعتی کشور دارد.
وی افزود: این بانک نقش ویژه ای به عنوان یک بانک توسعه ای و راهبردی در ارتقا اقتصادی و صنعتی کشور داشته و تعامل صندوق با این بانک می تواند همانند رابطه دو شریک استراتژیک در جهت اهداف توسعه ای کشور باشد و سبب تسهیل روند تولید شود.

منبع : بانک صنعت و معدن

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی