وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۴

فهرست کاربری

کد خبر : 428
تاریخ انتشار : 03 آبان 1393 - 17:30

اعلام برندگان بانک سپه

 

بانک سپه

به گزارش سایت بانک تو ، این مرحله از قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه پس انداز بانک سپه با حضور نماینده دادستان کل کشور، نماینده بانک مرکزی، نماینده وزارت امور اقتصادی و دارایی، کاظم نژاد عضو هیأت مدیره، مدیران امور و روسای ادارات بانک سپه برگزار شد.


براساس این گزارش در ابتدای این مراسم جلالی مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی ضمن ارایه گزارشی در خصوص روند برگزاری قرعه کشی جوایز حسابهای قرض الحسنه گفت: با مجوز بانک مرکزی ج.ا.ا. و تأیید هیأت محترم نظارت در خصوص سی و پنجمین و سی و ششمین مرحله قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه پس انداز مربوط به سالهای 91 و 92 مقرر شد قرعه کشی حسابهای مذکور به صورت دو دوره مجزا شامل سال 91 (دوره 12 ماهه) و دوره بعدی از ابتدای سال 92 لغایت 15/7/1393 در یک روز برگزار شود.


مشاور مدیرعامل با اشاره به تلاش و مساعدت بانک مرکزی ج.ا.ا. در ارتباط با مجوز برگزاری قرعه کشی اظهار داشت: حسابهای قرض الحسنه پس انداز مربوط به سال 91 شامل 790 کمک هزینه خرید خودرو هر یک به مبلغ 250 میلیون ریال و 420.521 کمک هزینه خرید صنایع دستی هر یک به مبلغ 200 هزار ریال می باشد.


رئیس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی در ادامه سخنانش با تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های همکاران به جهت برگزاری مراسم قرعه کشی تصریح کرد: حسابهای مشمول سی و ششمین مرحله قرعه کشی مربوط به ابتدای سال 92 لغایت 15/7/1393 شامل 590 کمک هزینه نقدی خرید مسکن هر یک به مبلغ 500 میلیون ریال و 856.773 جایزه نقدی 200 هزار ریالی کمک هزینه خرید صنایع دستی است.


جلالی نظری همچنین تعداد کل جوایز این دو دوره از حسابهای قرض الحسنه پس انداز را یک میلیون و 278 هزار و 674 نفر اعلام و آنرا بی نظیر دانست.
در ادامه ایشان با تشکر از حضور ناظران قانونی، مدیران و مسئولین برای برگزاری هر چه بهتر مراسم قرعه کشی افزود: این دوره از قرعه کشی حسابهای پس انداز بانک سپه با شعار «حسن باران این است که تبسم دارد» تعیین شده بود.


وی هم چنین با اشاره به استقبال بی نظیر مشتریان در این دوره از قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه پس انداز گفت: استقبال مشتریان برای شرکت در قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه بانک سپه و افتتاح حساب بسیار عالی بوده است.

* تقدیر بانک سپه از ناظران قانونی
رئیس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی با تشکر از ناظران قانونی و هیأت نظارت به روند برگزاری قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه بانک سپه افزود: از نماینده دادستان کل کشور، نماینده بانک مرکزی و نماینده وزارت امور اقتصادی و دارایی به دلیل زحماتی که در برگزاری هر چه بهتر و نظارت بر اجرای قانونی و دقیق برگزاری دو دوره قرعه کشی جوایز حسابهای قرض الحسنه پس انداز بانک سپه داشتند تشکر و قدردانی می کنم.


جلالی با بیان اینکه با تلاش همکاران و مسئولین بانک سپه و حضور ناظران قانونی این دو دوره قرعه کشی بسیار عالی برگزار شد گفت: برگزاری صحیح و دقیق و بدون عیب و نقص این مراسم همراه با رعایت دقیق قانون باعث اعتماد هر چه بیشتر مردم و صاحبان حساب نسبت به بانک سپه و نظام بانکی می شود.
این مراسم در پایان با تأیید هیأت نظارت به اتمام رسید.

منبع : بانک سپه

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی