وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۲

فهرست کاربری

کد خبر : 81
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1393 - 20:32

تصویب صورت های مالی بانک سپه

 

بانک سپه

به گزارش بانک تو ، سیدکامل تقوی نژاد مدیرعامل بانک سپه در جلسه مجمع عمومی بانک سپه گفت: موفقیت های بدست آمده حاصل تدبیر و تلاش تیم اقتصادی دولت است که فصل جدیدی از شرایط اقتصادی را در کشور رقم زده است.

* رشد 35.5 درصدی درآمدهای بانک
تقوی نژاد رشد در آمدهای بانک سپه در سال 92 نسبت به سال 91 را بالغ بر 35.5 درصد عنوان کرد و افزود: جمع درآمدهای بانک از مبلغ 40 هزار و 779 میلیارد ریال در سال 91 به 55 هزار 272 میلیارد ریال در سال 92 رسیده که نشان دهنده رشد 35.5 درصدی است.

* رشد 743 درصدی سرمایه بانک سپه
وی درخصوص تغییرات سرمایه در بانک سپه گفت: سرمایه بانک سپه از 8 هزار و 559 میلیارد ریال به 72 هزار و 120 میلیارد ریال افزایش پیدا کرده است.
تقوی نژاد در مورد وضعیت مالی بانک و نسبت کفایت سرمایه افزود: در پایان سال 91 نسبت کفایت سرمایه 0.19 درصد منفی بود که در پایان سال 92 به 2.86 درصد بالغ شده است.

* رشد 13 درصدی سپرده های بانک سپه
وی گفت: مانده سپرده ها در پایان سال مالی 91 بالغ بر 285هزار و 375 میلیارد ریال بوده که در پایان سال 92 به بیش از 323هزار و 428 میلیارد ریال رسیده که بیانگر رشد 13.3 درصدی است.

* رشد 24 درصدی تسهیلات بانک سپه
تقوی نژاد اظهار داشت: مانده تسهیلات اعطایی بانک سپه در پایان سال مالی 92 نزدیک به 23.9 درصد رشد داشته است.
وی همچنین با اعلام اینکه بانک سپه در سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت رشد 22.5 درصدی داشته است اظهار داشت : بانک سپه در سپرده سرمایه گذاری بلند مدت در سال 92 بالغ بر 20.3 درصد رشد را نسبت به سال 91 تجربه کرده است.
 
* رشد 55 درصدی تسهیلات پرداختی به بخش کشاورزی
تقوی نژاد با اشاره به تسهیلات پرداختی به تفکیک بخش های مختلف اقتصادی اظهار داشت: مانده تسهیلات اعطایی بانک سپه در بخش کشاورزی در سال 92 به نسبت سال قبل حدود 55 درصد رشد، مسکن و ساختمان 30 درصد رشد و بازرگانی و خدمات 29 درصد رشد داشته است.
وی در ادامه ضمن تشکر از اعضای مجمع عمومی، از تلاشهای کارکنان بانک سپه به دلیل بهبود عملکرد بانک، تشکر و قدردانی کرد و گفت: بانک سپه در جذب سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت موفق عمل کرده است.
تقوی نژاد با بیان اینکه بانک سپه در جمع کل سپرده های مدت دار رشد 21.4 درصدی را در سال 92 داشته است اظهار داشت: جمع کل سپرده های مدت دار بانک سپه (کوتاه مدت و بلند مدت) رشد 21.4 درصد را در سال 92 تجربه کرده است.
تقوی نژاد با بیان اینکه بانک سپه یکی از اثرگذارترین بانک ها در عرصه اقتصادی کشور است گفت: یکی از اولویت های اصلی و جدی ما در بانک سپه بحث وصول مطالبات غیرجاری است و جهت گیری ها برای پایان سال 93 رسیدن مطالبات به زیر 10 درصد است.
تقوی نژاد با بیان اینکه بانک سپه در سال گذشته عملکرد قابل قبولی از خودنشان داده است گفت: از همه کارکنان بانک سپه تشکر می کنم چرا که فعالیت ها و حرکت های آنها باعث شده تا با همه مشکلات، بانک سپه بتواند جایگاه ارزشمند خود را حفظ کند.
وی افزود: بانک سپه علاوه بر تحقق اهداف تعیین شده توانسته رشد قابل قبولی در سودآوری داشته باشد.
در ادامه اعضای مجمع عمومی با مثبت ارزیابی کردن وضعیت های بانک سپه در شاخص های مختلف از تلاش های مدیران و کارکنان این بانک قدردانی کردند.
براساس این گزارش جلسه مذکور با تصویب صورت های مالی بانک سپه به پایان رسید.

منبع : بنکر

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی