وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۷

فهرست کاربری

کد خبر : 298
تاریخ انتشار : 22 مهر 1393 - 11:52

همکاری بین بانک شهر و سازمان نظام پزشکی

بانک شهر

 

این تفاهم نامه که به امضای مدیر عامل بانک شهر و رئیس کل سازمان نظام پزشکی رسیده است ، در راستای گسترش همکاری‌های میان بانک شهر و این سازمان و با هدف ارائه خدمات متقابل طرفین و بهره مندی اعضای سازمان نظام پزشکی و بانک شهر از توسعه مراودات ، منعقد شده است .
بر این اساس‌، اعطای انواع تسهیلات به سازمان نظام پزشکی‌ و اعضای این سازمان‌، اعطای انواع تسهیلات مشارکت مدنی خرید با سقف مشخص‌ و مطابق با ضوابط و آیین نامه‌های جاری بانک‌، افتتاح انواع خدمات بانکی و همچنین بانک‌داری الکترونیکی ، صدور کارت شهروندی برای اعضای این سازمان و ... از جمله تعهداتی است که بنا بر این تفاهم نامه، بانک شهر در مقابل سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران بر عهده دارد .
همچنین ، سازمان نظام پزشکی نیز بنا بر این تفاهم نامه متعهد شد تا بانک شهر را به عنوان بانک عامل خود معرفی کرده و علاوه بر آن انواع همکاری اعم از انجام فعالیت های مالی دراین بانک‌، مشارکت در زمینه توسعه زیر ساخت‌های گردشگری سلامت ، پیش بینی فضای مناسب به منظور نصب دستگاه‌های خودپرداز این بانک ، همکاری در خصوص در اختیار گذاشتن فضای مجزای کافی به منظور استقرار شعبه بانک و شرکت در ساختمان مرکزی سازمان با توافق طرفین و ... را به انجام برساند.

 

منبع : بانک شهر

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی