وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۵

فهرست کاربری

کد خبر : 900
تاریخ انتشار : 03 آذر 1393 - 13:07

انتقال وجه از طریق موبایل بانک تجارت

 

بانک تجارت

به گزارش سایت بانک تو ، از این پس مشتریان این بانک می توانند عملیات کارت به کارت را از طریق نرم افزار موبایل بانک خود بر روی انواع گوشی های هوشمند و تبلت انجام دهند.


مشتریان برای استفاده از این سرویس با مراجعه به سایت بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir و  یا سایت کندو برای سیستمهای اندروید و سایت سیبچه برای دریافت سیستمهای IOS ( آیفون)، آخرین نرم افزار موبایل بانک تجارت را دریافت کرده و با معرفی شماره حساب کارت خود به شعبه می توانند از این سرویس بهره مند شوند.


خدمات قابل ارائه از طریق موبایل بانک تجارت شامل انتقال وجه کارت تجارت به کارت های عضو شتاب، انتقال وجه بین بانکی پایا ، دریافت کد شبای حسابهای معرفی شده ، پرداخت قبض، امکان یافتن نزدیک ترین شعبه ، انتقال وجه بین حساب های بانک تجارت، انتقال وجه شناسه دار بین حساب های بانک تجارت، مشاهده موجودی کارت، مانده و گردش حساب ، شارژ سیم کارت های مختلف شامل همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا و پیگیری چک می‌باشد.

همچنین امکان کمک به سازمان بهزیستی، برنامه جهانی غذا و سایر نهادهای خیریه و مسدود کردن کارت تجارت و کلیه درگاه های فعال الکترونیکی بر روی حساب بر روی این درگاه فعال است.
همچنین انجام عملیات خرید، پرداخت قبوض ، خرید شارژ و مانده گیری کلیه کارتهای عضو شتاب با استفاده از موبایل بانک تجارت برای هموطنان امکان پذیر است.
هموطنان گرامی جهت آشنایی با این سامانه می توانند به پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی www.tejaratbank.ir مراجعه و یا با مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت به شماره 1554 تماس حاصل نمایند.

منبع : بانک تجارت

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی