وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۲

فهرست کاربری

کد خبر : 938
تاریخ انتشار : 05 آذر 1393 - 14:18

همکاری بانک های اقتصاد نوین و تجارت

 

همکاری بانک های اقتصاد نوین و تجارت

به گزارش سایت بانک تو ، این تفاهم‌نامه طی مراسمی به امضای حسن معتمدی مدیرعامل بانک اقتصادنوین و محمد مقدم مدیرعامل بانک تجارت رسید.
تفاهم‌نامه همکاری بانک اقتصادنوین و بانک تجارت ارایه خدمات مشترک بانکی را شامل می‌شود که مشارکت در اعطای تسهیلات در پروژه‌ها و طرح‌ها بصورت سندیکائی و در چارچوب دستورالعمل اعطای تسهیلات سندیکائی صادره از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از جمله آن است.


همچنین همکاری‌های شرکت‌های تابعه و استفاده متقابل از خدمات شرکت‌های یکدیگر، سرمایه‌گذاری ریالی متقابل توسط یکی از بانک‌ها یا شرکت‌های تابعه آنها در طرح‌ها و پروژه‌های کوتاه‌مدت و میان‌مدت سودآور با توجه به فاکتورهای نرخ موثر و ریسک مربوطه از دیگر موارد این تفاهم‌نامه است.


همکاری و تبادل نظر در زمینه امور فناوری اطلاعات و تکنولوژی از جمله تهیه نرم‌افزار و تجهیزات کامپیوتری، خودپرداز، ترمینال‌های فروشگاهی و سایر تجهیزات فناوری اطلاعات، همکاری مدیریت بهینه نقدینگی، پشتیبانی متقابل از مشتریان هر دو بانک، تبادل اطلاعات و همکاری در حوزه آموزش و برگزاری مشترک همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی و ایجاد امکان ارائه خدمات بانکی از جمله وصول چک‌های مشتریان دو بانک از طریق شعب یکدیگر.


لازم به ذکر است با هدف اجرای دقیق این تفاهم‌نامه، تیمی متشکل از نمایندگان بانک اقتصادنوین و بانک تجارت تشکیل خواهد شد.

منبع : بانک تجارت

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی