وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۲

فهرست کاربری

کد خبر : 925
تاریخ انتشار : 04 آذر 1393 - 20:45

اعطای تسهیلات توسط بانک توسعه صادرات به روش جدید

 

بانک توسعه صادرات

به گزارش سایت بانک تو ، عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات افزود: این بانک تاکنون ۱۵۰ فقره تقاضا معادل ۶۰ میلیارد تومان تقاضا از سوی شرکت های دانش بنیان دریافت کرده که ۳۰ فقره از آن‌ها به ارزش ۱۳ میلیارد تومان مصوبه بانکی گرفته‌اند.


به گفته دکتر حسین عیوضلو، این بانک با همکاری صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی توسعه صادرات و فناوری شریف، مسیری جدید برای اعطای تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان ایجاد کرده است.


وی تصریح کرد: در این مسیر شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی دریافت تسهیلات، در دو مرحله ارزیابی فنی و تکنولوژیک توسط صندوق پژوهش و فناوری و ارزیابی مالی توسط بانک توسعه صادرات ، بررسی می شوند.


عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات اضافه کرد: شرکت‌های دانش‌بنیانی که هر دو مرحله‌ ارزیابی را با موفقیت پشت سر بگذارند، قادر به دریافت تسهیلات بانکی  درازای ارائه‌ی وثایق متعادل‌تری خواهند بود.


دکتر عیوضلو ادامه داد: اینگونه همکاری بانک‌ها و صندوق‌های پژوهش و فناوری ضمن رفع نیاز بانک‌ها به ارزیابی و اعتبارسنجی تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان، مشکل شرکت‌های دانش‌بنیان در ارائه وثایق سنگین برای دریافت تسهیلات بانکی را نیز برطرف می‌کند. بدین ترتیب زمینه برای هدایت منابع بانکی به سمت اقتصاد دانش‌بنیان فراهم می شود.

منبع : بانک توسعه صادرات

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی