وام ازدواج,استخدام بانک,تسهیلات بانک,بانک تو,اخذ وام

امروز ، ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳

فهرست کاربری

کد خبر : 878
تاریخ انتشار : 02 آذر 1393 - 11:28

دعوت بانک توسعه تعاون از سرمایع گذاران با بسته های خدماتی

 

بانک توسعه تعاون

به گزارش سایت بانک تو ، مشاور مدیرعامل و دبیر کمیته اقتصاد مقاومتی بانک توسعه تعاون، مهران حسین زاده گفت: همه کمیته های اجرایی و عملیاتی این بانک اهتمام دارند تا با اهداف کمیته راهبردی اقتصاد مقاومتی هماهنگ باشند تا از این طریق امکان ارائه مجموعه خدمات و بسته های مناسب در حوزه های مختلف، متناسب با اهداف ترسیم شده در این سند فراهم شود.

در این خصوص اقداماتی درحال نهایی شدن است که روی آنها کار شده است و به محض عملیاتی شدن در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد.
حسین زاده با اشاره به دستور مدیرعامل بانک توسعه تعاون بر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، گفت: مدیریت بانک ابلاغ کرد باید فعالیت های بانک به سمتی سوق یابد که متناسب با اهداف سند اقتصاد مقاومتی باشد و اینکه بر این اساس ما بتوانیم به نحو مطلوبی نقش آفرینی کنیم و حوزه تعاون را جدی تر بگیریم.

چنانچه سهم 70 درصدی تسهیلات بانک توسعه تعاون در بخش های مختلف به تعاونی هایی که عملکرد آنها با این اهداف متناسب بخصوص تولیدات آنها داخلی و در کارآفرینی نقش دارند، در اولویت قرار گیرند.

همچنین توجه به این نکات باید در سیاست های اعتباری و خدمات خروجی بانک دیده شود و حتی در راستای اهداف مربوط به این سند تجهیز منابع هم تا جایی که ممکن است باید متناسب با آن اهداف شود.
مشاور بانک توسعه تعاون حمایت از تشکل های دانش بنیان را از اهداف اولویت دار دیگر بانک در ارتباط با سند اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: همکاری این بانک با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که حوزه های دانش بنیان را در دستور کار دارند و حوزه های مختلف جهاد دانشگاهی در این خصوص با هدف حمایت از فعالیت های دانش بنیان نیز از اهمیت مطلوبی برخوردار است.


 وی گفت: یکی از مهمترین نکاتی که مدت ها راجع به آن از سوی مدیریت بانک بحث شده برنامه ریزی و تعیین خط و مشی مشخص در چارچوب سند ابلاغی اقتصاد مقاومتی و ابلاغ آیین نامه های اجرایی مربوطه از سوی دولت به دستگاههای اجرایی، است.


حسین زاده ادامه داد: براین اساس مقرر شد که کمیته ای با عنوان اقتصاد مقاومتی تشکیل شود و برنامه هایی متناسب با اهداف ترسیم شده در سند ابلاغی مقام معظم رهبری را در دستور کار خود قرار دهد، ضمن آنکه این کمیته با عضویت مدیران امور مالی، سرمایه گذاری و اعتباری و طرح و برنامه، روابط عمومی و بازاریابی، مرکز آموزش و پژوهش و حوزه مشاوران بانک و به ریاست مدیرعامل بانک نخستین نشست خود در این خصوص را برگزار کرد.


 این مقام مسئول در بانک توسعه تعاون گفت: حمایت از محرومان، تولید داخلی، اشتغال، کارآفرینی و بسیاری از موارد دیگر باید در سند به شکل مستقیم یا غیرمستقیم مورد توجه قرار گیرد. واقعیت این است که اگر بخواهیم جایگاه نخست را در اقتصاد منطقه داشته باشیم، نمی توان بدون اقتصاد مقاومتی و نهادینه کردن مولفه های اساسی در سند ابلاغی به آن جایگاه برسیم، بنابراین پیش نیاز رسیدن به جایگاه اول اقتصاد منطقه، توجه به اقتصاد مقاومتی است.

منبع : بانک توسعه تعاون

نظرات بینندگان

یادداشت ها

مصاحبه ها

اخبار رسانه ها

استخدام بانک
استخدام بیمه

نظرسنجی

نظر شما در باره یکسان سازی نرخ سود بانک ها چیست؟

خوب است

خوب نیست

فرقی نمی کند

نمایش نتایج نظر سنجی